Tag: Dashuri

Bashkoni pëllëmbët dhe vini re disa detaje interesante

20/03/2019

Duart mund të tregojnë më shumë për fatin tuaj në dashuri. Në fakt “pronari” i duarve mund të mos na japë shumë informacione, por duart ... Read More

Jessie J dhe Channing Tatum shfaqen dorë për dore edhe publikisht

15/03/2019

Jessie J dhe e dashuri i saj, Channing Tatum u fotografuan dje në Londër dhe kjo ishte hera e parë që u panë së bashku ... Read More

Ata që flejnë herët kanë jetë më të mirë seksuale

14/03/2019

Nëse jeni energjik, keni vetëbesim, ju pëlqen gatimi dhe besoni në dashuri në shikim të parë, atëherë me shumë gjasa jeni person që zgjoheni herët ... Read More

Dua Lipa fotografohet me veshje të çuditshme në Aeroportin “Heathrow” të Londrës

14/03/2019

Ajo festoi së fundmi publikimin e librit më të ri me receta nga i dashuri i saj, Isaac Carew. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua ... Read More

Jennifer Lopez fejohet me Alex Rodriguez

10/03/2019

Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj i kahmotshëm, Alex Rodriguez, i kanë dhënë fund beqarisë. Këngëtarja 49 vjeçare ka befasuar gjithë opinionin kur publikoi ... Read More

Gigi Hadid duket e pikëlluar teksa kaloi Shën Valentinin e vetmuar pas ndarjes nga Zayn Malik

16/02/2019

Është Shën Valentini i saj i parë që prej ndarjes nga ish i dashuri, Zayn Malik. Dhe, femra më e bukur në botë, Gigi Hadid, ... Read More

Arkeologët zbuluan afreskun e rrallë të Narcisit, në murin e një shtëpie në Pompei (Foto)

15/02/2019

Afresku i rrallë i Narcisit, gjuetarit që sipas mitologjisë greke ka rënë në dashuri me refleksionin e tij, është gjetur në murin e një shtëpie ... Read More

Elita Rudi ja shpreh dashurinë Gjikos për Shën Valentin me një video nga kujtimet së bashku

14/02/2019

Elita Rudi dhe Gjiko janë duke shijuar edhe martesën në dashuri, po aq sa lidhjen. Dyshja që janë pa dyshim çifti më i bukur në ... Read More

Justin Bieber me dy rekorde

05/02/2019

Justin Bieber është një ndër këngëtarët më të suksesshëm të momentit në botë. Ish i dashuri i Selena Gomezit ka arritur edhe dy rekorde të ... Read More

David Rose: Pesë gjëra kryesore të cilat biznesmenët nuk i mësojnë në fakultetet afariste

31/01/2019

Profesionalizmi nuk është tubim i diplomave dhe i kompetencave, por marrëdhënie dhe dashuri ndaj punës, por edhe ndaj kolegëve të punës Ndërmarrësi i famshëm dhe ... Read More

Horoskopi javor: Kush do të detyrohet të merret me punët dhe obligimet e mbetura, kush me problemet dashurore

28/01/2019

Lexoni se çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë, në dashuri, a do të pajtoheni me anëtarët e familjes, si do të ... Read More

Shkenca zbulon se shtrëngimi i duarve me personin që doni lehtëson dhimbjen, mësoni arsyet

20/01/2019

Një prekje me dashuri dhe kujdes nga personi i zemrës suaj tregon sesa e rëndësishme jeni ju në jetën e tyre Kjo prekje apo shtrëngim ... Read More