Tag: Dashuri

Rihanna dhe Hassan shijojnë udhëtimin romantik me varkë

07/06/2019

23:14 | 7 Qershor 2019 23:14 | 7 Qershor 2019 Rihanna dhe i dashuri i saj, Hassan Jameel janë shëtitur me varkë në Capri të ... Read More

Të dashurat gjaknxehta i bëjnë meshkujt më të shëndetshëm

24/05/2019

Nëse i dashuri juaj është ankuar se jeni shumë temperamente dhe ju kërkon vazhdimisht të qetësoheni, atëherë më nuk keni nevojë të brengoseni për këtë. ... Read More

Ky është horoskopi për ditën e sotme

12/05/2019

Dashi Dashuria: Një ditë pozitive, veçanërisht në dashuri. Ardhja e Hënës do të sjellë aq shumë pozitivitet, si për çiftet dhe ata që janë vetëm. ... Read More

Chris Brown rikthehet me ish të dashurën

01/05/2019

Chris Brown në dashuri ‘të rë’ me ish-in. Chris Brown dhe modelja Indyamaria rifillojnë lidhjen e tyre nga e para , shkruan ‘Pagesix’ transmeton Lajmi.net. ... Read More

I dashuri i Duas ndan me ndjekësit momente nga banjo, shfaqet gjysmë i zhveshur 

29/04/2019

I dashuri i Duas ndan me ndjekësit momente nga banjo, shfaqet gjysmë i zhveshur  I dashuri i Dua Lipës është shfaqur gjysmë i zhveshur në ... Read More

I dashuri i Britney Spears jep lajmin e fundit për gjendjen mendore të këngëtares

24/04/2019

I dashuri i Britney Spears jep lajmin e fundit për gjendjen mendore të këngëtares I dashuri i Britney Spears, Sam Asghari ka dhënë lajmin e ... Read More

Shenjat e dëshmuara nga shkenca që tregojnë se jeni vërtet të dashuruar

23/04/2019

Shkencëtarët vazhdimisht kanë hulumtuar pyetjen se çfarë do të thotë të biesh në dashuri dhe, sipas tyre, kur jemi të dashuruar, truri jonë është shumë ... Read More

Gjergji: Të bëhemi promovues të paqes për një të ardhme më të mirë

21/04/2019

Ipeshkvi i Kosovës, imzot Dodë Gjergji, ka përçuar mesazhin për paqe dhe dashuri për të gjithë besimtarët, duke porositur që të gjithë së bashku të ... Read More

Georgina kujton takimin e parë me Ronaldon: Ishte dashuri në shikim të parë

05/04/2019

Georgina Rodriguez ka pranuar se ajo dhe Cristiano Ronaldo ranë në dashuri në shikim të parë, gjatë kohës kur ajo punonte si asistene në dyqanin ... Read More

Baza e jetës është respekti!

31/03/2019

Baza e jetës nuk është dashuria, por respekti, sepse ka dashuri vetëm aty ku ka respekt. Askush nuk do pa respekt. Të duash pa respekt ... Read More

Këto shenja të horoskopit bëhen llom mes vete

31/03/2019

Ujori e do fuqishëm lirinë dhe ndihet i penguar nga Gaforrja – e cila vazhdimisht kërkon dashuri dhe kujdes. Disa kombinime të shenjave të horoskopit ... Read More

Luljeta Selimi mban 18 qenë në shtëpinë e saj (Video)

29/03/2019

Luljeta Selimi ka një dashuri të veçantë për kafshët shtëpiake. Si fëmijë kishte një dashuri të veçante për qentë. Ndërsa tani ajo ka arritur t’i ... Read More