Tag: Dashuria

Çfarë thotë shenja juaj e horoskopit për ditën e sotme

31/07/2019

Dashuria: Sot marrëdhëniet e zemrës do të favorizohen nga një hënë pozitive dhe do ta hidhni veten në krahët e partnerit tuaj me një entuziazëm ... Read More

Si ta dini nëse partneri është çmendurisht i dashuruar në ju

11/06/2019

Dashuria është një prej emocioneve më të mira që mund ta përjetojë dikush dhe është diçka që thuajse çdo person e kërkon. Por, çfarë nëse ... Read More

Përqafimet janë forma më e bukur dhe më e shëndetshme e komunikimit

14/05/2019

Përqafimi është një mënyrë përmes së cilës shprehet dashuria, frika, admirimi, pikëllimi, kënaqësia, lumturia dhe është mënyrë për t’u lidhur më thellë me një qenie ... Read More

Dashuria e përjetshme e Marina Vjollcës nuk është vetëm Getoari

26/04/2019

11:55 | 04/26/2019 Zbulohet se kush është dashuria tjetër e përjetshme e Marina Vjollcës. Moderatorja Marina Vjollca së fundmi ka qenë temë diskutimi në media, ... Read More

Këto pesë karakteristika të partnerit tregojnë shumë për ju

22/04/2019

Dashuria është një ndjenjë e pashpjegueshme dhe nuk ka një përgjigje fikse nëse dikush bie në dashuri me një person të caktuar. Gjithsesi, zgjedhja që ... Read More

Këto pesë karakteristika të partnerit mund të tregojnë shumë për ju

20/04/2019

Dashuria është një ndjenjë e pashpjegueshme dhe nuk ka një përgjigje fikse nëse dikush bie në dashuri me një person të caktuar. Gjithsesi, zgjedhja që ... Read More

Tayna shpërthen në lot: Nuk mund ta besoj…

13/04/2019

Dashuria që merr nga fansat, Taynën e ka bërë të emocionohet shumë. Tayna ka sjellë disa pamje nga një prej koncerteve të saj, ku shihet ... Read More

Baza e jetës është respekti!

31/03/2019

Baza e jetës nuk është dashuria, por respekti, sepse ka dashuri vetëm aty ku ka respekt. Askush nuk do pa respekt. Të duash pa respekt ... Read More

Fjalët e duhura për të bërë paqe pas një zënke në çift

26/02/2019

Është e vërtetë që dashuria nuk është e bukur pa zënka, por të gjithë e dimë se kur dikush është në paqe dhe harmoni jeta ... Read More

Çiftet më interesante të tapetit të kuq të Oscars, cili ju pëlqen më shumë?

25/02/2019

“Love is in the air”, dashuria është në ajër dhe ku më mirë se në tapetin e kuq? Në fakt, dyshet më të famshme të ... Read More

Nga lulet te udhëtimet, sa kushton dashuria në Shqipëri?

14/02/2019

Sado e çuditshme që mund t’ju duket, Po – dashuria kushton. Duke marrë shkas nga 14 shkurti, Dita e Shën Valentinit që në Shqipëri, si ... Read More

Pse lidhjet më të mira janë ato mes dy personave me zemër të thyer!

16/01/2019

Dashuria ndodh vetëm një herë në jetë! Hera e dytë nuk është e njëjta dashuri! Kjo nuk është shprehje klishe, kjo është histori jete Të ... Read More