Tag: dashurinë

Iva Tiço bën publike lidhjen për herë të parë: Është i duhuri për mua

07/02/2020

Gazetarja, Iva Tiço teksa ishte e ftuar në “Ëake up”, ka rrëfyer se e ka gjetur dashurinë e jetës. Iva foli për herë të parë ... Read More

Albani sjell prapaskenat e klipit me Miriamin, do qeshni me lot

02/07/2019

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani ka pak kohë që kurorëzuan dashurinë 12-vjeçare me martesë, shkruan lajmi.net. Ata udhëtuan në Maldive, ku edhe realizuan një këngë ... Read More

Mësojeni shenjen më xheloze të horoskopit

26/06/2019

Ndonëse partneri, partnerja i ofron gjithë sigurinë dhe dashurinë për të cilën ka nevojë, të lindurit në këtë shenjë vazhdojnë të kontrollojnë me lupë çdo ... Read More

Vajzat nga Shqipëria që u martuan në Kosovë, tregojnë historitë e tyre të dashurisë (Video)

22/05/2019

Shumë vajza nga Shqipëria dashurinë e jetës së tyre e kanë gjetur në Kosovë, duke u bërë kështu nuse kosovare. Historitë e tyre të dashurisë ... Read More

‘Feridja’ i jep fund beqarisë, publikohen fotot e para nga dasma

02/05/2019

Şeyma Korkmaz  dhe Cüneyt Mete kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net. Në rrjete sociale, çifti kanë publikuar fotografitë e para nga dasma, ... Read More

Horoskopi për sot

21/04/2019

Dashi Dshuria: E diela plot me lajme, si për dashurinë dhe për gjëra të tjera. Një ndjenjë e përsosur ju bashkon me partnerin/en tuaj dhe ... Read More

I patë të gjitha, por jo edhe këtë detaj nga dasma e Gresës

31/03/2019

Gresa Behluli mbrëm kurorzoi dashurinë me martesë.Këngëtarja u duk mahnitëse në fustanin e nusërisë, ndërsa vëmendje në këtë dasmë morën edhe dy motrat e saj. ... Read More

Ja çfarë do të thotë të jesh njeri besnik

31/03/2019

Të jesh besnik do të thotë të mbash dashurinë tënde në duart e tua. Dhe shumë më tepër … Të jesh besnik do të thotë ... Read More

Afrona me dedikim për Bleron: Së shpejti do të bëhem gruaja jote

22/03/2019

Këngëtari Blero dhe e fejuara e tij, Afrona Dika, së shpejti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. Duket se sa më shumë që ... Read More

Griezmann: E dua Atleticon, bashkëlojtarët e mi dhe Simeonen

21/03/2019

Antoine Griezmann e ka shprehur dashurinë e tij për Atletico Madridin, bashkëlojtarët e tij dhe trajnerin Diego Simeone, në një dokumentar për karrierën e tij ... Read More

Këto dama të famshme dinë sekretin e jetës së suksesshme bashkëshortore

10/03/2019

Kanë gjetur gjysmën e tyre të dytë dhe me vite të tëra kënaqen në dashurinë e bukur dhe të fuqishme! Është fakt që nuk është ... Read More

Përse dashuria e dytë është shumë më e mirë sesa e para

01/03/2019

Të gjithë e kemi pasur fiksimin e parë, dashurinë e parë dhe e kemi përjetuar për herë të parë thyerjen e zemrës. Megjithatë, a keni ... Read More