Tag: dashurisë

Emilia Clarke tregon pse e ka të vështirë t’i xhirojë skenat e dashurisë në “Game of Thrones”

02/05/2019

Emilia Clarke tregon pse e ka të vështirë t’i xhirojë skenat e dashurisë në “Game of Thrones” Emilia Clarke zbulon pse ishte e vështirë të ... Read More

Sinan Vllasaliu për Vasfijen: I përkulem forcës dhe dashurisë tënde për atdheun 

01/05/2019

Sinan Vllasaliu për Vasfijen: I përkulem forcës dhe dashurisë tënde për atdheun  Sinan Vllasaliu ka thënë se i përkulet forcës dhe dashurisë së Vasfije Krasniqit ... Read More

Fjolla: I kam kënduar dashurisë së vërtetë, sepse vetëm ajo është e pavdekshme

27/04/2019

Fjolla: I kam kënduar dashurisë së vërtetë, sepse vetëm ajo është e pavdekshme Fjolla Morina ka shkruar disa fjalë emocionuese pas publikimit të këngës së ... Read More

Përse nuk e keni gjetur ende dashurinë

01/02/2019

Nëse ende nuk keni rënë në gjurmët e dashurisë, themi se e kemi një ide përse! E idealizoni lidhjen Të ndikuar nga një film romantik ... Read More

Pas Parisit dhe New Yorkut, dhjetë tregime dashurie vazhdojnë në dramën “Berlin, I Love You”

20/01/2019

Kanë ardhur pamjet e para nga historia e dashurisë që në vitin 2006 e kemi parë në Paris, pastaj në vitin2008 në Neë York, ndërsa ... Read More