Tag: dashuruar

Keisi tregon se si më në fund e ka kuptuar se çfarë do të thotë dashuria e vërtetë

15/05/2019

19:38 | 15 Maj 2019 19:38 | 15 Maj 2019 Kesi është dashuruar ‘kokë e këmbë’ me Stresin. Partnerja e Stresit, Keisi, e ka dëshmuar ... Read More

Murgesha e cila ngriti një ‘perandori kanabasi’

14/05/2019

E dashuruar pas një burri të divorcuar dhe së bashku prindër të tre fëmijëve, ishin në një harmoni të plotë familjare. Por gjithçka u shkatërrua ... Read More

Mane: Kurrë s’më ka pëlqyer Playstation, është humbje kohe

25/03/2019

Sadio Mane mund të jetë futbollist fantastik dhe i dashuruar pas këtij sporti, por për habinë e shumë personave ai nuk është aspak tifoz i ... Read More

10 mënyra romantike për ta befasuar partnerin për Shën Valentinin

12/02/2019

Dëshiron ta bësh partnerin të ndihet më i dashuruar ditën e Shën Valentinit? E lodhur me të gjitha idetë banale? Lajmi i mirë është që ... Read More

Përse vetmia është gjë e mirë për ju

07/02/2019

Të gjithë ne kemi dëshirë të dashurojmë e të ndihemi të dashuruar, dhe ndonjëherë jemi të gatshëm ta sakrifikojmë edhe lumturinë tonë hatri i dashurisë. ... Read More

Rita Ora kishte lidhje të shkurtër me Brooklyn Beckham, nëntë vjet më i ri se ajo – nëna Victoria i dha fund romancës

27/01/2019

Brooklyn Beckham, i biri i ish-futbollistit, David Beckham, është kokë e këmbë i dashuruar në bukuroshe Hana Cross. Por, 19 vjeçari thuhet të ketë pasur ... Read More

Travis Scott “i fiksuar” pas Kylie Jenner dhe vajzës së tyre

07/12/2018

Travis Scott duket se është tejet i dashuruar dhe i dhënë pas të dashurës Kylie Jenner. Reperi ka shkuar deri në atë pikë sa që ... Read More

Shpëtoni lidhjen tuaj me këto shprehi të shëndetshme

29/11/2018

Edhe pse lidhja juaj është e qëndrueshme dhe jeni të dashuruar, duhet të dini të kujdeseni për kohën e kaluar me të dashurit tuaj. Marrëdhënia ... Read More

Stresi publikon videon intime ku përkëdhelet dhe puthet me Kejsin

06/09/2018

Reperi i njohur Stresi ka treguar gjithmonë se sa i dashuruar është me të dashurën e tij, Kejsi. Ai publikon foto të ndryshme me të ... Read More

Sarri i dashuruar me Ligën Premier: Këtu një ndeshje është festë, në Itali luftë

24/08/2018

Maurizio Sarri është dashuruar me futbollin anglez qysh në fillimin e tij në Londër. Trajneri italian iu bashkua Chelseat gjatë kësaj vere dhe ka filluar ... Read More

Tifozët e Realit duan që Courtois të jetë portieri i parë

11/08/2018

Duket se tifozët e Real Madridit po ja kthejnë shpinën Keylor Navasit duke u dashuruar tashmë në transferimin e ri. Marca ka publikuar një sondazh ... Read More

Blero me urim të veçantë për Afronën: Urime dashuria ime e përhershme, ti je bota ime

09/08/2018

Këngëtari Blero ka treguar shumë herë se është më se i dashuruar me të fejuarën e tij, Afrona Dika. Kjo e fundit, sot (e enjte) ... Read More