Tag: dashuruarve

Mozzik i drejtohet Loredanës me këngën e re: Kush po t´bje lule e kush po t´blen parfum

14/02/2020

Reperi i dashur për publikun, Mozzik ka publikuar këngën e tij më të fundit, në ditën e të dashuruarve. Vetëm brenda pak orësh, kënga ka ... Read More

Luana Vjollca: Për ata që nuk festuan dje, festojnë sot me mua sepse boll u bë duke vuajtur

15/02/2019

Data 14 shkurt njihet edhe si dita e dashuruarve, më konkretisht si Shën Valentini. Dikush ka dhuruar lule, dikush puthje të zjarrtë, por ka pasur ... Read More

Baby G prezanton të dashurin në darkën e Shën Valentinit

15/02/2019

Data 14 shkurt njihet edhe si dita e dashuruarve, më konkretisht si Shën Valentini. E duket se është dashur të pritet kjo ditë e shënuar ... Read More

Data 14 shkurt la gjurmë në historinë e dashurisë së Besnik Qakës

14/02/2019

Data 14 shkurt nuk është për dikë vetëm dita e të dashuruarve apo siç njihet Shën Valentini. Në fakt, kjo datë e shënuar në kalendar ... Read More

Julian Deda: Dashurinë as mos e shit, as mos tento ta blesh – thjesht dhuroje se është bio dhe zgjat

14/02/2019

Data e 14 shkurtit simbolizon edhe ditën e të dashuruarve apo siç njihet Shën Valentini. Shumë prej yjeve shqiptare dhe ndërkombëtare po urojnë në mënyra ... Read More

Çfarë kuptimi kanë lulet për ditën e të dashuruarve?

14/02/2019

Mendoni për ditën e të dashuruarve dhe të parat që ju bien në mend janë zemrat lulet dhe çokollatat. Dikush shprehet për dashurinë, e dikush ... Read More

Sinani publikon këngën për zeshkanen, por Andrra nuk duket askund

14/02/2019

Sinan Hoxha ka sjell këngë më të re në tregun muzikor shqiptar në ditën e të dashuruarve apo siç njihet Shën Valentini. “Luje luje”, titullohet ... Read More