Tag: David

Mjeku i cili Steve Jobs-it ia ka zgjatur jetën për 7 vjet ka zbuluar çdo gjë për sëmundjen më të rëndë: Kanceri fle në trupin e secilit prej nesh!

04/11/2019

Dr. David Agus, profesor i mjekësisë tek Universiteti i Kalifornisë Jugore, është një nga onkologët më të famshëm dhe më i vlerësuari ndër amerikanëFamën e ... Read More

Dieta reale e cila do t’i bëjë çudi linjës së trupit tuaj

06/10/2019

Dr. David Ludwig, ekspert për nutricizëm dhe obezitet në Fakultetin e Mjekësisë të Universitetit të Harvardit, ka shpikur planin e ushqimit të cilin e ka ... Read More

Dieta reale e cila do t’i bëjë çudi linjës së trupit tuaj: Eksperti nga Harvardi ka metodën për ju!

16/09/2019

Dr. David Ludwig, ekspert për nutricizëm dhe obezitet në Fakultetin e Mjekësisë të Universitetit të Harvardit, ka shpikur planin e ushqimit të cilin e ka ... Read More

5 zëvendësuesit potencial të David de Gea tek Man Utd

08/06/2019

15:53 | 8 Qershor 2019 15:53 | 8 Qershor 2019 Hezitimi i David de Gea për të vazhduar kontratën me Manchester United na shtynë të ... Read More

Shkrimtari dhe dramaturgu serb: Nëse Vuçiq e nënshkruan njohjen e Kosovës, serbët për pesë ditë do ta pranojnë

12/05/2019

Shkrimtari dhe dramaturgu i njohur serb, Filip David, ka thënë se konfuzioni i krijuar në shoqërinë serbe është pasojë e presionit shkaku i Kosovës, duke ... Read More

David Beckham feston ditëlindjen, pranon befasinë më të bukur nga familja

02/05/2019

David Beckham është befasuar nga më të dashurit e tij me rastin e ditëlindjes. David Beckham feston ditëlindjen e 44-të, me këtë rast pranoi shumë ... Read More

De Gea largohet nga Man Utd, transferohet te gjiganti i Evropës

02/05/2019

Paris Saint Germain janë duke menduar mundësinë e transferimit të David de Gea. Portieri spanjoll është ende i pavendosur për të ardhmen e tij, dhe ... Read More

Statistikat thonë se Karius ka bërë sezon më të mirë sesa De Gea

29/04/2019

Deri këtë edicion konsiderohej si më i miri në botë, por David de Gea duket se ka filluar të lëshoj formën që kishte. Një statistikë ... Read More

Vazhdojnë problemet te Man Utd, De Gea transferohet te gjiganti evropian

26/04/2019

PSG po kërkon të përfitojë nga problemet e Manchester United, duke tentuar të josh portierin David de Gea. ‘The Sun’ raporton se kampionët e Ligue ... Read More

N’Golo Kante vishet si ‘Batman’, kjo është arsyeja

24/04/2019

David Luiz më 22 prill ka festuar ditëlindjen e 32-të. Mbrojtësi i Chelsea për ditëlindjen e tij, ka organizuar një ndejë me miqtë e tij ... Read More

Revista presitgjioze tregon se si do të duket Beckham kur të plaket

22/04/2019

David Beckham njihet tashmë si lojtari më seksi në botën e futbollit dhe jo vetë,. Legjenda e Manchester United dhe e Real Madridit ishte zgjedhur ... Read More

De Gea e paralajmëron Man Utdn

21/04/2019

David de Gea është i frustruar me Manchester Unitedin. David de Gea ka kohë që dëshiron ta nënshkruajë kontratën e re me Manchester Unitedin, por ... Read More