Tag: debutoi

‘Messi’ i Real Madridit ka një problem, ja deklarata e tij

21/07/2019

16:54 | 07/21/2019 Takefusa Kubo debutoi jozyrtarisht me Real Madrid, në humbjen 3-1 nga Bayern Munich të shtunën në mbrëmje. Talenti japonez foli për vëmendjen ... Read More

Njihuni me 16-vjeçarin që sot debutoi me Celtic

19/05/2019

22:12 | 05/19/2019 Karamoko Dembele ka hyrë në histori, pasi debutoi në moshën 16-vjeçare me Celtic në fitoren ndaj Hearts të dielën. Dembele u bë ... Read More

Cooper për Gagan rreth projektit “A atar is born”: Ajo ka një nga zërat më të mirë të gjeneratës së saj

15/10/2018

Për herë të parë debutoi si producent në botën e hollivudit me filmin, “A Star Is Born”. Bëhet fjalë për aktorin e mirënjohur amerikan, Bradley ... Read More

Engjëllusha Salihu pret që i dashuri i saj të jetë përkrahësi më i madh – mani e ka blerjen e bikinive

14/10/2018

Engjëllusha Salihu debutoi suksesshëm së fundmi në tregun muzikor me këngën e re. Bukuroshja solli një projektin e ri me Shyhrete Behlulin, “Çika e Hasretit”. ... Read More

Ramadani: Më duhet kohë që të përmirësohem

26/03/2018

Ylber Ramadani debutoi sot me Shqipërinë dhe sipas Panuccit ishte një nga gjërat më pozitive të këtij takimi miqësor. Vetë futbollisti u shfaq i lumtur ... Read More