Tag: defensive

Todibo prezantohet te Barcelona, talenti francez merr fanellën me numër gjashtë

31/01/2019

Barcelona ka zyrtarizuar afrimin e ri në repartin defensivë Jean-Clair Todibo. Mbrojtësi i talentuar francez kishte arritur një marrëveshje me Barcelonën që t’iu bashkohet atyre ... Read More

Di Francesco: Skuadra ime duhet të bëjë futboll sulmues

17/04/2018

Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco, thotë se nuk i pëlqejnë skuadrat që zhvillojnë lojë defensive dhe se atij i pëlqen futbolli ofensiv. Giallorossët do ... Read More