Tag: Deklarata

Dy vite pas sherrit , këto janë fjalët e Robert Berishës për Tunën

07/02/2020

Atëherë kur mendojmë që Robert Berisha dhe Tuna nuk e kanë ndërmend të bëjnë deklarata ndaj njëri-tjetrit publikisht, ndodh krejt e kundërta. Jo për ndonjë ... Read More

Ibrahimovic: Nëse nuk ndodh kjo gjë, nuk do të luaj për Milanin

05/01/2020

17:41 | 01/05/2020 Zlatan Ibrahimovic po vazhdon me deklarata qesharake edhe te Milani. Sulmuesi suedez që kaloi te skuadra italiane para pak ditësh si transferim ... Read More

Samsungu paditet pasi thoshte që telefonat e saj janë rezistent ndaj ujit

10/07/2019

Samsung është paditur nga një përdorues australian pasi që ka bërë deklarata jo të vërteta se telefonat e tyre janë rezistent ndaj ujit, transmeton Gazeta ... Read More

Vuçiq përqesh Quintin: Nuk kam lexuar ndonjë gjë më të marrë në jetën time

21/05/2019

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq është shprehur i habitur nga deklarata e vendeve të Quintit pas zgjedhjeve për kryetarët e komunave në veri të Kosovës. Ai ... Read More

Kjo është deklarata e Guardiolas për ndeshjen që mund ta vendos sezonin në Premierligë

23/04/2019

Kjo është deklarata e Guardiolas për ndeshjen që mund ta vendos sezonin në Premierligë Të mërkurën në mbrëmje Anglia dhe gjithë Evropa do i kenë ... Read More

Vuçiqit nuk i pëlqen deklarata e ambasadorit amerikan në Beograd

27/03/2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se ai ishte i habitur nga deklarata e ambasadorit amerikan në Beograd, Kyle Scott, sipas të cilit “nuk ... Read More

Kastro Zizo rrëfen për luftën e vështirë me alkoolin: Ishte një moment që degradova

24/03/2019

Kastro Zizo nuk e ka fshehur asnjëherë varësinë e tij nga alkooli, madje në disa deklarata publike të mëparshme, ai ka treguar se ka bërë ... Read More

Meta: I gatshëm të lë mandatin e Presidentit, nuk lejoj instalimin e një junte ushtarake

20/03/2019

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka lëshuar deklarata të forta nga Pogradeci në lidhje me situatën politike në vend. Meta është shprehur se ... Read More

Deklarata e Pavarësisë niset për në shtatë qendrat kryesore të Kosovës

16/02/2019

Për nder të 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, Deklarata që e shpalli të pavarur Kosovën u nis nga Kuvendi i Kosovës, për në shtatë ... Read More

Pas reagimeve për Trepçën deklarohet BE-ja: Kosova e Serbia sjellin në tavolinë çështjet që i konsiderojnë të hapura

06/02/2019

Deklarata e Maja Kocijançiq, zëdhënëses së shefes për politikë të Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, se çështja e Trepçës duhet të përfshihet në bisedimet ndërmjet ... Read More

Rakiq: Jemi të shqetësuar, pas kërcënimit të Bahtirit me luftë

05/02/2019

Deklarata e kryetarit të Mitrovicës, Agim Bahtiri, se do të ketë luftë nëse ndodh ndarja e Mitrovicës, ka nxitur reagimin e kryetarit të Listës Serbe, ... Read More

Labinot Tahiri i thotë Liburn Aliut: Dil edhe ti dorëzo pasaportat

19/01/2019

Deputetin e AKR-së, Labinot Tahiri e ka zemëruar deklarata e deputetit i Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu, i cili duke reaguar ndaj një deklarate të kryeministrit ... Read More