Tag: deklaratat

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj zyrtarizojnë lidhjen, çifti nis bashkëjetesën

11/07/2020

Nga pushimet me Dan tek deklaratat publike të dashurisë, si ndryshoi lidhja e artistëve Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj mund të konsiderohen pa frikë çifti ... Read More

Hoti e Zemaj në kundërshtim me njëri-tjetrin, njëri thotë Infektiva e stërmbushur tjetri e quan gënjeshtër

01/07/2020

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, i ka quajtur gënjeshtra deklaratat se në Klinikën Infektive nuk ka vend për pacientët me koronavirus. Sipas tij, situata me ... Read More

Sara ka ditëlindjen, Ledri Vula dedikim plot ndjenjë: E ruajmë njëri-tjetrin si ujin e pijshëm

19/06/2020

Tashmë që lidhja e Ledrit me bukuroshen Sara Hoxha është publike, nuk mungojnë deklaratat e dashurisë. Sot është një ditë e veçantë për Sraën, pasi feston ditëlindjen dhe i dashuri i saj ... Read More

Robert Berisha vijon me deklaratat e bujshme: Nuk lihet burri për një gabim dhe pastaj thonë ‘Çfarë bëra’

10/02/2020

Robert Berisha ka vijuar sërish me deklaratat e bëra për marrëdhënien në çift. I ftuar tek “E Diell”, ai ka thënë se nuk lihet burri ... Read More

E sapozgjuar nga gjumi, Bebe Rexha poston foto nga banjo

25/07/2019

22:59 | 07/25/2019 Njihet si person pa komplekse. Bebe Rexha shumë shpesh befason të gjithë me deklaratat e saj, me të cilat flet hapsat për ... Read More

Befason Perez: Nuk e duam Neymarin as Mbappen

28/05/2019

9:01 | 28 Maj 2019 09:01 | 28 Maj 2019 Florentino Perez ka ‘dëshpëruar’ tifozët e Real Madrid me deklaratat e tij të fundit lidhur ... Read More

Paralajmërimi i Listës Serbe për dorëheqjen e kryetarëve – reagime të ashpra nga pozita dhe opozita

24/05/2019

Partitë në bashkëqeverisje, AAK dhe PDK, dhe dy partitë opozitare LDK dhe Vetëvendosje, kanë komentuar deklaratat e kryetarit të Listës Serbe, Goran Rakiqi, i cili ... Read More

Tahiri: Është meritë edhe e ndërkombëtarëve që në Kosovë ka korrupsion dhe mos sundim të ligjit

23/05/2019

Ambasadorët e vendeve në Kosovë, në deklaratat e tyre shumë herë përmendin problemet me të cilat përballet vendi. Sot gjatë ditës ambasadori i britanik në ... Read More

Carragher kundër Kloppit: Këta dy lojtarë nuk janë legjenda të Liverpoolit

03/05/2019

Ish mbrojtësi i Liverpool, Jamie Carragher, është shprehur i pakënaqur me deklaratat e trajnerit Jurgen Klopp, ku ka thënë se Luis Suarez dhe Philippe Coutinho ... Read More

Tahiri për protestën e Vetëvendosjes: Ata janë njerëzit e fundit në këtë vend që duhet të protestojnë për korrupsion dhe hajni (Video)

25/04/2019

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, beson se deklaratat e Thaçit dhe Veselit për lidhjet e Kurtit dhe Konjufcës me “Syrin e Popullit” qëndrojnë 100%. Ministri ... Read More

Hoti: Shpresoj të mos kërkohet largimi i Kosnett, siç ndodhi me ambasadorin zviceran

25/04/2019

  Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, ka mirëpritur deklaratat e ambasadorit amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, i cili u bëri thirrje qytetarëve ... Read More

Prokuroria Speciale sqaron për deklaratat e Trajkoviqit për rastin Ivanoviq

24/04/2019

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës ka reaguar lidhur me deklaratat e Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, i cili ka akuzuar Rada Trajkoviq për se ... Read More