Tag: deklaratën

“Ministrat dhe deputetët paguajnë deri në 2 mijë euro për seks’/ Deklarata e fortë e aktivistes

10/06/2020

Zhaklin Lekatari ka habitur me deklaratën e saj në një emision ndërsa flitej për temën e legalizimit të hapjes së shtëpive publike në Shqipëri.Blogerja e ... Read More

“VIP-at përveç kokainës , çfarë nuk pinë në Bllok”, Gracion sqaron deklaratën e bujshme: Dihet se kur njerëzit dalin pinë

23/05/2020

Balerini i njohur Graciano Tagani i ftuar në emisionin “Rudina” sqaroi deklaratën e bujshme të dhënë ditë më parë, ku gjatë një interviste u shpreh ... Read More

Elton llirjani bën deklaratën e fortë: Në Parlament janë 25 deputet gay

20/05/2020

Elton llirjani ka bërë deklaratën e fortë ditën e sotme në emisionin “Ftesë në 5”. Sipas biznesmenit janë 25 deputet gay në Parlament. “Janë 25 ... Read More

“I merr rolet në teatër prej burrit”, bashkëshortja e Hervin Çulit i përgjigjet Olta Gixharit

09/01/2020

E ftuar në emisionin “Siluetë´´, Olta Gixhari hapi me deklaratën e saj. Ajo shprehu të gjitha pakënaqësitë që ka për mënyrën se si drejtori Hervin ... Read More

Mjeku italian trondit botën: Kanceri mund të shërohet me sodë buke

12/12/2019

Mjeku Dr. Tulio Simonchini,e ka tronditur botën e mjekësisë me deklaratën e tij mbi kancerin. Sipas tij, kanceri nuk është gjë tjetër veçse një infeksion ... Read More

Befason Neymar, tregon se kush është lojtari më i mirë kundër të cilit ka luajtur

19/07/2019

15:20 | 07/19/2019 Ylli brazilian i futbollit, Neymar JR, ka befasuar me deklaratën e tij të fundit, lidhur me lojtarin më të mirë që ka ... Read More

Jeremiq: Vuçiq porositi se pala kosovare do të fitojë gjithçka

05/05/2019

Kryetari i Partisë Popullore, Vuk Jeremiq, tha sot se presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq me deklaratën se ideja e tij e demarkacionit me Kosovën ka ... Read More

Lenglet humbi njërin dhëmb në ndeshjen ndaj Liverpool, befason me deklaratën e tij

02/05/2019

Lenglet humbi njërin dhëmb në ndeshjen ndaj Liverpool, befason me deklaratën e tij Qendër mbrojtësi i Barcelonës, Clement Lenglet, dha një kontribut të madh në ... Read More

Nitaj: Edi Rama është në anën e gabuar

01/05/2019

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së, Muharrem Nitaj ka reaguar lidhur me deklaratën e Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, ndaj kryeministrit Ramush ... Read More

Daçiq: Bosnjën nuk e pyet askush, për Kosovën do të bisedohet me fuqitë e mëdha

01/05/2019

Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiq e ka quajtur absurde dhe qesharake deklaratën e Kryetarit të Këshillit të Ministrave të Bosnjës e Hercegovinës ... Read More

NUNS: Vuçiq t’u kërkojë falje gazetarëve

28/04/2019

Shoqata e Gazetarëve të Pavarur të Serbisë (NUNS) dënon ashpër deklaratën e presidentit serb Aleksandar Vuçiq, në të cilën gazetarët e pavarur nga veriu i ... Read More

Zeka komenton deklaratat e Limajt: Flet edhe për kalimin e mundshëm në ndonjë parti tjetër politike

14/04/2019

“Krejt çka ka thënë Fatmiri në deklaratën e tij, krejt qashtu është.” Kështu ka thënë deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka kur është pyetur ... Read More