Tag: dënua

Chelsea e transferon Coutinhon vetëm nëse ndodhë kjo gjë

23/04/2019

Chelsea është duke tentuar ta anulojë vendimin e FIFA-s në CAS. Chelsea u dënua nga FIFA me dy afate të transferimeve të lojtarëve, gjersa vendimi ... Read More

Pas dënimit nga FIFA, Chelsea merr lajmin e madh

18/04/2019

Chelsea është dënuar me dy afate të transferimeve të lojtarëve nga FIFA. Chelsea u dënua nga FIFA për shkak të shkeljes së rregullave të transferimeve ... Read More

Chelsea po e kompleton transferin e dytë nga Dortmundi

14/04/2019

Chelsea është duke insistuar në transferimet e verës. Edhe pse u dënua nga FIFA për dy afate të transferimeve, Chelsea shpreson që ta ulë dënimin ... Read More

300 milionë euro transferime nga Chelsea në verë

03/04/2019

Chelsea ka marrë një lajm fantastik. Chelsea u dënua nga FIFA për shkelje të rregullave në transferimet e lojtarëve të rinj, por e ka apeluar ... Read More

Chelsea e mposht Arsenalin dhe Man Utdn për top lojtarin

03/04/2019

Chelsea është duke menduar për transferimet që do t’i bëjë në verë. Chelsea u dënua nga FIFA për dy afate mos transferime të lojtarëve, por ... Read More

U arratis nga burgu për një orë, dënohet me 99 vite burgim

02/04/2019

Një i burgosur u dënua me 99 vjet burg pasi ai u arratis nga një burg në Teksas për një orë vitin e kaluar. Luis ... Read More

Mediat e huaja e bëjnë të kryer transferimin e Coutinhos te Chelsea

02/04/2019

Chelsea duket se nuk ka frikë nga dënimi i FIFA-së. Chelsea u dënua nga FIFA me dy afate mos drejt transferimi të lojtarëve, ndërsa po ... Read More