Tag: dëshirë

Një mënyrë e lehtë për të rregulluar problemin me kapsllëk

03/08/2019

Askush nuk kemi dëshirë  të flasim për kapsllëk, pasi qe vetëm ideja e kapsllëkut na tmerron dhe shpesh pyesim veten se ku po gabojmë nëse ... Read More

Cila është koha më e mirë për të ushtruar?

22/07/2019

Disa njerëz kanë dëshirë të ushtrojnë në mëngjes. Kjo u përshtatet më shumë me rutinën e tyre ditore. Ndërsa disa të tjerë kanë dëshirë që ... Read More

Cila është dieta më e mirë për të humbur peshën që e shtoni gjatë pushimeve

28/06/2019

Kur jemi te pushimet të gjithë kemi dëshirë që të i shijojmë sa më shumë, dhe këtu hynë edhe ushqimi, që na bënë që të ... Read More

Neymar dhe Hazard shokë skuadre tek Real Madrid? Ja çfarë thotë Zidane

27/04/2019

Ditë më parë, Neymar JR ka thënë se ka dëshirë të madhe që të luajë përkrah yllit të Chelsea, Eden Hazard. Hazard është dëshira kryesore ... Read More

Barca me ofertë marramendëse për Rashford

18/04/2019

Barcelona po synon të përforcojë fazën e sulmit. Mediet në Spanjë raportojnë se dëshirë e Barcelonës për fazën e sulmit gjatë afatit kalimtar të verës ... Read More

Frashër Krasniqi: Vetëvendosje po ndryshon për të keq, PSD ka vija të kuqe veç për PDK-në

07/04/2019

Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Frashër Kraniqi ka deklaruar se me dëshirë do ta largonte presidentin Hashim Thaçi nga roli i tij në dialogun me Serbinë, ... Read More

Sabit Geci: Hashim Thaçi nuk dëshiron të takohet me mua (Video)

13/02/2019

Ish- komandanti i Zonës Operative të Drenicës, Sabit Geci, ka thënë se nuk ka më dëshirë të takohet me Hashim Thaçin. Sabit Geci, në “Debat ... Read More

Përse vetmia është gjë e mirë për ju

07/02/2019

Të gjithë ne kemi dëshirë të dashurojmë e të ndihemi të dashuruar, dhe ndonjëherë jemi të gatshëm ta sakrifikojmë edhe lumturinë tonë hatri i dashurisë. ... Read More

Mësohet plani i Piques për t’u bërë president i Barcelonës – Xavi e Iniesta trajnerë, Puyol drejtor i futbollit

28/12/2018

Gerard Pique thuhet se ka shprehur dëshirë për të kandiduar për zgjedhjet presidenciale të klubit katalunas, Barcelona. Gjatë ditës së premte u raportua për një ... Read More

Pronarët e Milanit e duan Leonardon pasues të Gattusos, braziliani i refuzon

28/12/2018

Pronarët e Milanit thuhet se e konsideronin Leonardo si zëvendësues të Gennaro Gattusos, por ai nuk ka dëshirë të kthehet në stërvitje. Braziliani është drejtori ... Read More

Interi rivalizon Juventusin për Pogban

24/11/2018

Interi është skuadra e fundit që ka shprehur dëshirë për transferimin e mesfushorit francez të Manchester Unitedit, Paul Pogba. Pogba nuk po kalon ditët më ... Read More

Mourinho dëshiron një rikthim sensacional të Ibrahimovicit te Unitedi

12/10/2018

Zlatan Ibrahimovic është rreshtuar si një dëshirë për tu rikthyer te Manchester Unitedi. Suedezi problematik u largua nga Old Trafford në muajin mars, pasi ai ... Read More