Tag: dëshirën

Pse nuk i rezistojmë dot dëshirës për të kafshuar njerëzit që duam

17/01/2020

Ju ka ndodhur që gjatë momenteve të përkëdheljeve me partnerin ose dikë që doni shumë të keni dëshirën ta kafshoni dhe të mos i rezistoni ... Read More

Është aprovuar tableta, që rrit dëshirën seksuale tek femrat

24/06/2019

Administrata e Ushqimit dhe Barnave kanë aprovuar barin më të ri, i cili arrin të rikthejë dëshirën seksuale tek femrat, shkruan CNN, transmeton Gazeta Express.Kjo ... Read More

Gazzetta dello Sport: Icardi – Cavani, po ndodhë shkëmbimi i madh

24/04/2019

Inter tash është në dijeni për dëshirën e Mauro Icardit që të largohet në verë. Inter duket se është dorëzuar para dëshirës së Mauro Icardit, ... Read More

Sa shtohen muskujt brenda një muaji ?

13/04/2019

Mund ta ndjeni dëshirën për t’u matur menjëherë pas një jave me ushtrime intensive për të shikuar nëse keni shtuar muskuj, por shanset janë të ... Read More

Januzaj ndihet krenar: Luajta në dy botërorë dhe në tri ligat më të forta

14/03/2019

Adnan Januzaj shpreh dëshirën për të vazhduar të luajë te Real Sociedadi edhe pse nuk i mbyll dyert e një largimi të mundshëm gjatë verë. ... Read More

Skriniar: Dua të jem Hamsiku i Interit duke qënduar 15 vite këtu, por dua të fitoj trofe

01/03/2019

Milan Skriniar ka shprehur dëshirën që të jetë një Marek Hamsik i Interit, por pranoi se të gjithë lojtarët, duan të fitojnë diçka. Hamsik i ... Read More

Suso: Te Milani edhe për shumë vite

08/02/2019

Suso ka shprehur dëshirën e tij për të qëndruar edhe për një kohë të gjatë te Milani, duke deklaruar se është i lumtur në San ... Read More

Bakayoko i lumtur te Milani, dëshiron të vazhdojë me kuqezinjtë

05/02/2019

Tiemoue Bakayoko edhe një herë ka treguar dëshirën e tij për të qëndruar te Milani. Francezi i huazuar nga Chelsea është një nga lojtarët më ... Read More

Marotta: Perisic ka kërkuar largimin, por nuk kemi ende oferta të përshtatshme

27/01/2019

Drejtori i Interit, Beppe Marotta ka konfirmuar se Ivan Perisic ka shprehur dëshirën e tij për tu larguar, por se deri më tani nuk ka ... Read More

Arifi thotë se Lugina dëshiron bashkimin me Kosovën, por pa copëtim territoresh (Video)

23/01/2019

Kryetari i Preshevës, Shqiprim Arifi ka përsëritur edhe një herë dëshirën e qytetarëve të Luginës që të bashkohen me Kosovën. Ai gjithashtu është shprehur optimist ... Read More

“Vatra” e New York-ut kërkoi njohjen e pavarësisë së Kosovës nga Vatikani

09/01/2019

Përfaqësuesi diplomatik i Selisë së Shenjtë në Shqipëri, kryepeshkopi Charles Brown, ka shprehur dëshirën e Vatikanit për të parë një zgjidhje reale midis Kosovës dhe ... Read More

Solskjaer: Nuk dua të largohem nga Unitedi

03/01/2019

Ole Gunnar Solskjaer ka shprehur haptas dëshirën e tij për të qëndruar gjatë si trajner i Manchester Unitedit. Legjenda norvegjeze erdhi si trajner i përkohshëm ... Read More