Tag: dëshirojnë

Gjashtë zakone të gabuara në ushqim, që agjëruesit i bëjnë gjatë Ramazanit

21/05/2019

Ramazani është, ndër të tjera, një mundësi e madhe edhe për ata që dëshirojnë për të reduktuar peshën e trupit dhe për të ndihmuar në ... Read More

Gjashtë zakone të gabuara në ushqim, të cilat agjëruesit i bëjnë gjatë Ramazanit

15/05/2019

Ramazani është, ndër të tjera, një mundësi e madhe edhe për ata që dëshirojnë për të reduktuar peshën e trupit dhe për të ndihmuar në ... Read More

Merkel dhe Macron duan t’i japin shtysë të re dialogut Kosovë-Serbi

08/05/2019

Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe presidenti francez Emmanuel Macron, dëshirojnë t’i japin një shtysë të re procesit të normalizimit të marrëdhënieve mes Prishtinës dhe Beogradit ... Read More

Me ndryshimin e Ligjit për përkrahje financiare zgjerohet numri i kompanive që do të përfshihen

19/03/2019

19 Mars 2019 / 13:36 Qeveria do të lehtësojë kushtet për kompanitë të cilat dëshirojnë të përfitojnë subvencione nga shteti. Me ndryshimet e Ligjit për ... Read More

Man City-Watford: Formacionet zyrtare, Mahrez nga fillimi

09/03/2019

14 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Manchester City do të presë në stadiumin Etihad skuadrën e Watfordit. Vendasit nuk dëshirojnë të lëshojnë pikë ... Read More

Milanin dhe Suson e ndajnë vetëm një milion euro për kontratën e re

07/03/2019

Kuqezinjtë dëshirojnë t’i blindojnë yjet e ekipit me vazhdimin e kontratave dhe ndryshimin e klauzolave të largimit. Milan thuhet se është një milion euro larg ... Read More

Arsyeja pas spërkatjes së fushës në Old Traford me përbërës hudhëre para ndeshjes me Liverpoolin

23/02/2019

Kur dy skuadra si Manchester United dhe Liverpooli takohen në mes vete, gjëja e fundit që të gjithë dëshirojnë është fusha jo e mirë, gjë ... Read More

Konsullata e Kosovës në Gjenevë hap dyert për bashkatdhetarët

22/02/2019

Konsullata e përgjithshme e Republikës së Kosovës në Gjenevë sot hap dyert për të gjithë bashkatdhetarët që dëshirojnë ta vizitojnë konsullatën. Dyert e konsullatës hapën ... Read More

Kajtazi: Hulumtimet tregojnë se 40 % e të punësuarave në sektorin publik janë ngacmuar nga “shefat” (Video)

11/02/2019

Deputetja e LDK-së, Lirije Kajtazi, ka thënë se dëshirojnë që rekomandimet e Kuvendit të Kosovës për dhunën ndaj femrave të mos mbesin vetëm në letër. ... Read More

Lyon-PSG, formacionet zyrtare të derbit nga Ligue 1

03/02/2019

Derbi i javës në Ligue 1 është ai mes Lyonit dhe Paris Saint Germainit. Vendasit dëshirojnë t’ia shkaktojnë humbjen e parë PSG-së, por që kjo ... Read More

Sassuolo mendon ta zëvendësojë Boatengun me Balotellin

22/01/2019

Raportohet se Sassuolo dëshirojnë ta zëvendësojnë Kevin-Prince Boateng me Mario Balotellin. Sipas ekspertit të tregut të transferimeve Gianluca Di Marzio, klubi italian beson se mund ... Read More

Emerson Palmieri drejt Juventusit

15/01/2019

Juventusi është i interesuar për Emerson Palmieri në Chelsea. Calciomercato shkruan sot se bardhezinjtë dëshirojnë të nënshkruajnë me ish mbrojtësin e AS Romas si konkurrent ... Read More