Tag: dëshirojnë

Si ta hiqni yndyrën në flokë?

14/07/2020

Gratë dhe vajzat nuk dëshirojnë që kur dalin për shëtitje, flokët t’i kenë të palara pasi mendojnë që nuk duken bukur. Kjo tendencë e pastrimit ... Read More

Ushqimet që ndalojnë oreksin e tepërt

18/12/2019

Një grusht me bajame është ideal për të shuar oreksin mes vakteve.Njerëzit që dëshirojnë të humbasin në peshë duhet të përqendrohen më shumë tek konsumi ... Read More

Hiqni kilogramët e tepërt duke pirë çaj të zi

25/09/2019

Shumë persona dëshirojnë t’i humbasin kilogramët e tepërt në mënyrë të shpejt, duke përdorur dieta të ndryshme. Sipas një studimi, çaji i zi arrin dukshëm ... Read More

Facebook aktivizon funksionin e njohjes së fytyrës

05/09/2019

Përdoruesit e Facebook do të duhet tashmë të zgjedhin aktivizimin e njohjes së fytyrës nëse dëshirojnë ta përdorin atë për t’u identifikuar në fotot e ... Read More

Gjashtë zakone të gabuara në ushqim, që agjëruesit i bëjnë gjatë Ramazanit

21/05/2019

Ramazani është, ndër të tjera, një mundësi e madhe edhe për ata që dëshirojnë për të reduktuar peshën e trupit dhe për të ndihmuar në ... Read More

Gjashtë zakone të gabuara në ushqim, të cilat agjëruesit i bëjnë gjatë Ramazanit

15/05/2019

Ramazani është, ndër të tjera, një mundësi e madhe edhe për ata që dëshirojnë për të reduktuar peshën e trupit dhe për të ndihmuar në ... Read More

Merkel dhe Macron duan t’i japin shtysë të re dialogut Kosovë-Serbi

08/05/2019

Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe presidenti francez Emmanuel Macron, dëshirojnë t’i japin një shtysë të re procesit të normalizimit të marrëdhënieve mes Prishtinës dhe Beogradit ... Read More

Me ndryshimin e Ligjit për përkrahje financiare zgjerohet numri i kompanive që do të përfshihen

19/03/2019

19 Mars 2019 / 13:36 Qeveria do të lehtësojë kushtet për kompanitë të cilat dëshirojnë të përfitojnë subvencione nga shteti. Me ndryshimet e Ligjit për ... Read More

Man City-Watford: Formacionet zyrtare, Mahrez nga fillimi

09/03/2019

14 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Manchester City do të presë në stadiumin Etihad skuadrën e Watfordit. Vendasit nuk dëshirojnë të lëshojnë pikë ... Read More

Milanin dhe Suson e ndajnë vetëm një milion euro për kontratën e re

07/03/2019

Kuqezinjtë dëshirojnë t’i blindojnë yjet e ekipit me vazhdimin e kontratave dhe ndryshimin e klauzolave të largimit. Milan thuhet se është një milion euro larg ... Read More

Arsyeja pas spërkatjes së fushës në Old Traford me përbërës hudhëre para ndeshjes me Liverpoolin

23/02/2019

Kur dy skuadra si Manchester United dhe Liverpooli takohen në mes vete, gjëja e fundit që të gjithë dëshirojnë është fusha jo e mirë, gjë ... Read More

Konsullata e Kosovës në Gjenevë hap dyert për bashkatdhetarët

22/02/2019

Konsullata e përgjithshme e Republikës së Kosovës në Gjenevë sot hap dyert për të gjithë bashkatdhetarët që dëshirojnë ta vizitojnë konsullatën. Dyert e konsullatës hapën ... Read More