Tag: destinacioni

Incidenti i Orinda Hutës në Abu Dhabi/ Moderatorja dhe stafi përfundojnë në polici

27/01/2020

Abu Dabi ka qenë destinacioni i përzgjedhur këtë herë nga programi “Check in” Por duket se Albana Nanaj dhe Orinda Huta kanë pasur edhe një ... Read More

Performanca e Rita Orës në Zvicër nëpërmjet fotografive 

29/04/2019

Zvicra ka qenë destinacioni i radhës i Rita Orës. Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, po e vazhdon turneun e saj nëpër vende të ndryshme të botës, ... Read More

Google Maps po e teston një aplikacion, që ua pamundëson shfrytëzuesve të humbasin rrugën (Foto)

11/02/2019

Shfrytëzimi i Google Maps për të marrë informacione, deri në arritjen te destinacioni i duhur, në të ardhmen pritet të bëhet edhe më i lehtë. ... Read More

Kosova e dyta për eksportet e Shqipërisë

17/01/2019

Italia ka mbetur destinacioni kryesor i eksporteve shqiptare edhe në vitin 2018. Sipas të dhënave të publikuara nga INSTAT, te shteti përtej detit u shitën ... Read More