Tag: detajet

Ekskluzive/ Rrëfehet Alketa Vejsiu: Nga ftesa për Sanremo në Itali tek gojët e liga në Tiranë

18/01/2020

Detajet/ Prezantimi me partneren e Ronaldos  dhe surpriza e moderatores në natën e tretë – “Si u bëra pjesë e festivalit të famshëm” Enida Himaj ... Read More

Disa fakte interesante rreth trupit tuaj, që asnjëherë nuk i keni dëgjuar

20/09/2019

Besoni ose jo, por edhe detajet më të vogla mund të ndikojnë në shëndetin e trupit tuaj.Me sa duket, trupi jonë ka nevojë për suplemente ... Read More

Si mund të fshihen të dhënat sekrete nga Google pasi të vdisni?

15/09/2019

Nëse keni një llogari në Google, me shumë mundësi kompania i di të gjitha detajet tuaja të fshehta. Në qoftë se jeni përdorues të “Gmail”, ... Read More

Luana Vjollca konfirmon duetin me këngëtarin e njohur shqiptar

03/05/2019

20:56 | 3 Maj 2019 20:56 | 3 Maj 2019 Luana Vjollca ka zbuluar detajet e këngës së re. Luana Vjollca përmes rrjeteve sociale ka ... Read More

Aksidenti me fatalitet në Vitomiricë të Pejës, Policia jep detaje

16/03/2019

Policia e Kosovës, ka bërë të ditura detajet nga aksidenti në fshatin Vitomiricë. Përmes një komunikatë për media, PK tregon se nga aksidenti ku janë ... Read More

​Kompania në të cilën punonte 22-vjeçari, jep detajet e vdekjes tragjike

25/02/2019

Kompania Lab-Oil nga Prishtina përmes një komunikate për media ka treguar detajet e vdekjes së 22 vjeçarit nga Mushtishti i Suharekës, i cili humbi jetën ... Read More

Bild zbulon kaosin te Bayerni, Kovac nuk mban stërvitje me disa prej lojtarëve kyç të klubit

18/02/2019

Bild, gazeta më e lexuar gjermane, sjell detajet e dramës më të fundit në Bayern Munich dhe kjo 48 orë para ndeshjes së sezonit për ... Read More

Juventusi zbulon detajet e marrëveshjes me Chelsean për Gonzalo Higuainin

23/01/2019

Zonja e Vjetër i ka publikuar detajet e marrëveshjes për Gonzalo Higuainin, i cili është huazuar te Chelsea. Deklarata për media nga Bianconerët e konfirmon ... Read More

(VIDEO) Fillimi i procesit të referendumit në disa nga komunat në Maqedoni

30/09/2018

Qysh herët në mëngjes Tv21 me studio të hapur i informoj qytetarët për detajet e para në lidhje me procesin e referendumit. Ja si raportuan ... Read More