Tag: detyrohet

BE do të vë ligje kundër postimeve fyese në Facebook

06/06/2019

Facebook do detyrohet të largojë përmbajtjet fyese në Evropë. Përmbajtjet sikur fjalimet e urrejtjes dhe shpifjet do largohen dhe pastaj do shikohet nëse këto janë ... Read More

Horoskopi javor: Kush do të detyrohet të merret me obligimet e mbetura afariste, dhe kush me problemet e dashurisë

04/03/2019

Kujt ky dimër megjithatë do t’ia ngrohë zemrën dhe kush do të detyrohet t’ia thotë lamtumirën dashurisë për një kohë Kjo javë është momenti i ... Read More

Çantat e rënda po ua rrezikojnë shëndetin nxënësve

02/12/2018

Ndonëse e shtyrë në moshë, Isme Hajdari po detyrohet çdo ditë mbesën e saj ta dërgojë në shkollë. Ajo gjithë këtë mund po e bënë ... Read More

Real Madridi është gati të tentojë transferimin e Neymarit ose Mbappes

15/11/2018

Pairs Saint-Germain mund të detyrohet të shesë njërin nga yjet e tyre të skuadrës për shkak të Fair Play Financiar. UEFA po heton aktualisht blerjet ... Read More

Roma po mendon për zëvendësimin e Di Francescos – Sousa udhëheq, edhe disa emra interesant në listën e Monchit

25/09/2018

Nëse Eusebio Di Francesco vazhdon me këto rezultate, atëherë Roma do të detyrohet të gjejë trajner të ri. Më mediumet italiane kanë filluar vetëm të ... Read More

‘Çështja Modric’ shtyn rikthimin e Interit drejt Rafinhas

12/08/2018

Real Madridi si duket nuk do të dorëzohet për Luka Modricin dhe kjo ka bërë që Interi të detyrohet t’i kërkojë sërish Barcelonës, Rafinhan, në ... Read More