Tag: Dhjetor

I dha zero pikë te ‘Kënga Magjike’/ Ardit Çuni flet për sherrin me Eneda Tarifën: Ajo uli veten me atë që bëri

31/05/2020

Këngëtarët Eneda Tarifa dhe Ardit Çuni i prishën marrëdhëniet e tyre në dhjetor të vitit që lamë pas, pasi këngëtarja e vlerësoi me zero pikë ... Read More

10 futbollistët më të mirë të kësaj dekade

01/01/2020

23:17 | 31 Dhjetor 2019 23:17 | 31 Dhjetor 2019 Fundi i vitit 2019, po shënon edhe fundin e kësaj dekade. Gjatë kësaj kohe, kemi ... Read More

Me këto fjalë, Tayna uron Vitin e Ri 2020

31/12/2019

22:57 | 31 Dhjetor 2019 22:57 | 31 Dhjetor 2019 Tayna ka uruar për Vitin e Ri. Reperja Tayna ka zgjedhur llogarinë e saj në ... Read More

Fenomeni brazilian Ronaldo do të ishte lojtari më i shtrenjtë nëse do të shitej në ditët e sotme

31/12/2019

22:07 | 31 Dhjetor 2019 22:07 | 31 Dhjetor 2019 Një kompjuter i ka nxjerrë rezultatet se sa do të kushtonin në ditët e sotme ... Read More

Ariana Fejzullahu uron festën me këto foto të fëmijëve të saj

31/12/2019

21:59 | 31 Dhjetor 2019 21:59 | 31 Dhjetor 2019 Ariana Fejzullahu ka zgjedhur foto të veçanta për ta uruar festën. Bashkëshortja e këngëtarit, Ermal ... Read More

“Problemi i Pogba është Man Utd, kjo skuadër do ta shkatërronte edhe Maradonën me Pelen”

31/12/2019

21:11 | 31 Dhjetor 2019 21:11 | 31 Dhjetor 2019 Mino Raiola ka ‘shpërthyer’ ndaj Manchester United, për mënyrën se si po trajtohet Paul Pogba. ... Read More

Ja nga kush varet transferimi i Xhakës te Hertha Berlin

31/12/2019

20:10 | 31 Dhjetor 2019 20:10 | 31 Dhjetor 2019 Granit Xhaka është pajtuar që t’i bashkohet Hertha Berlinit. ‘The Independent’ raporton se Granit Xhaka ... Read More

Nga ky ambient festiv, vjen urimi i Gentës

31/12/2019

20:00 | 31 Dhjetor 2019 20:00 | 31 Dhjetor 2019 Nuk ka munguar as urimi i Genta Ismajlit. Këngtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, ka ... Read More

Juve mposht konkurencën e Interit, firmos me Kulusevskin!

31/12/2019

19:33 | 31 Dhjetor 2019 19:33 | 31 Dhjetor 2019 Dejan Kulusevski dukej një hap larg Interit por mesa duket Juventusi u ka paraprirë zikaltërve ... Read More

Tayna mezi njihet në këtë foto nga e kaluara

31/12/2019

18:59 | 31 Dhjetor 2019 18:59 | 31 Dhjetor 2019 U publikua një foto e vjetër e Taynës dhe vështirë se mund të njihet. Tayna ... Read More

Aliti vjen me urimin për Vitin e Ri, bën një premtim të madh

31/12/2019

18:54 | 31 Dhjetor 2019 18:54 | 31 Dhjetor 2019 Fidan Aliti është në mesin e futbollistëve të parë të Kosovës që kanë uruar Vitin ... Read More

Adelina Tahiri përcjell 2019-ën duke u argëtuar me burrin milioner

31/12/2019

17:36 | 31 Dhjetor 2019 17:36 | 31 Dhjetor 2019 Adelina Tahiri ka publikuar një moment romantik me bashkëshortin e saj. Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri, ... Read More