Tag: dhomën

Kjo merimangë ndodhet në shtëpi dhe kalb mishin e njeriut në pak sekonda

11/12/2019

Ky lloj i ri merimange i zbuluar së fundmi fshihet në dhomën e ndenjes dhe dhomat e gjumit në Meksikë dhe mund të vrasë menjëherë ... Read More

Flini afër një personi që gërhet, mund të keni edhe ju probleme shëndetësore

22/11/2019

Nëse ju duhet ta ndani shtratin ose dhomën me një njeri që gërhet, është e kotë ta mohoni sa sfiduese janë netët tuaja Përpos besdisjes konstante, ... Read More

Pesë këshilla për gjumë më të mirë

11/11/2019

Përgatiteni dhomën tuajMbani dhomën në ajër ta pastër duke hapur dritaret rregullisht. Po ashtu kur të përgatitni për gjumë, është mirë të keni një dhomën ... Read More

Jeni djersitur natën? Këto janë arsyet

29/06/2019

Nëse moti nuk është i nxehtë, dhe në dhomën tuaj mbretërojnë temperatura konstante, dhe ju zgjoheni me rroba të bëra qull nga djersitja, kjo do ... Read More

Vetëm personat që kanë këtë grup gjaku do të ofrojnë kënaqësi kulmore seksuale

03/06/2019

Ekspertët kanë konstatuar që edhe grupi i gjakut ka ndikim në shkathtësitë tuaja në dhomën e gjumit.Studimet shkencore sërish kanë shkuar një hap përpara kur ... Read More

Basha: Vetëm një qeveri e dalë nga zgjedhje të lira mund të luftojë krimin e organizuar

19/05/2019

Në mbyllje te vizitës së tij në Parlamentin Britanik dhe Dhomën e Lordëve, lideri i opozitës Lulzim Basha ishte i ftuar i nderit në një ... Read More

Ndërpret gërhitjen dhe pastron ajrin: Këtë bimë duhet ta mbani në dhomën e gjumit!

20/03/2019

Kjo bimë do të sjellë freski në shtëpinë tuaj dhe do ta pastrojë ajrin në dhomën e gjumit, sepse prodhon oksigjen gjatë natës Fjala është ... Read More

QKUK: Për 24 orë 219 raste emergjente

15/02/2019

Emergjenca e QKUK-së ka pasur gjithsej 219 raste, prej tyre, në dhomën e kujdesit të avancuar mjekësor ka pasur 35 pacientë. Kishte 49 vizita kirurgjike, ... Read More

Ndërtoi një simulator të fluturimit brenda në shtëpi, mund të mendoni se vërtet jeni në aeroplan (Foto)

31/01/2019

Një adhurues i çmendur i aeroplanëve ka ndërtuar një simulator të aeroplanit Boeing 737 në dhomën e tij të ngrënies – për vetëm 15,000 funta. ... Read More