Tag: Dhurata

Merr fund historia e dashurisë mes Xherdan Shaqirit dhe Dhurata Ahmetajt. Çifti ndahen vetëm pas pak muajsh

25/07/2020

Lidhja e Xherdan Shaqirit dhe Dhurata Ahmetajt tërhoqi vëmendjen e mediave shqiptare kur në fillim të këtij muaji dyshja u raportua se kishin nisur një ... Read More

Lidhje prej një viti mes Londrës dhe Shqipërisë/ Zbulohen detaje nga marrëdhënia e Xherdan Shaqirit me Dhurata Ahmetaj

09/04/2020

Rreth një javë më parë, u zbulua se Dhurata Ahmetaj ishte në një lidhje me Xherdan Shaqirin.  Ndonëse dyshja ka preferuar që të mos zbulojë ... Read More

Këngëtarja shqiptare heq dorë nga muzika, ja për kë bëhet fjalë

23/01/2020

Këngëtarja shqiptare, Dhurata Ahmetaj mori shumë vëmendje me projektet muzikore dhe bashkpunimet e sukseshme.  Mirëpo, u bë një kohë relativisht e gjatë që këngëtarja nuk ... Read More

Hoxha pas zgjedhjeve në Parlamentin Evropian: Presim vendim sa më të shpejtë për liberalizimin e vizave

27/05/2019

Pas zgjedhjeve të djeshme për Parlamentin Evropian, Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka kërkuar vendim sa më të shpejtë për liberalizimin e vizave. Ministrja ... Read More

“Zemër” nga Dhurata Dora dhe Soolking arrin këtë shifër klikimesh

30/04/2019

Dhurata Dora dhe Soolking kanë arritur një sukses të ri me këngën "Zemër". Dhurata Dora dhe Soolking më 19 prill publikuan duetin “Zemër”, të cilin ... Read More

Dhurata vishet e tëra në të zeza, ekspozon këtë pjesë të trupit

29/04/2019

Dhurata Dora u shfaq tërheqëse e veshur në të zeza. Dhurata Dora ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në rrjete sociale, në të ... Read More

Hoxha: Komunitetet janë ura të rëndësishme bashkëpunimi

23/04/2019

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, në takimin me zëvendësministrin e Punëve të Jashtme dhe Drejtorin për Çështjet e BE-së, Faruk Kaymakcı, ka diskutuar për ... Read More

Kryeministri tregon se cila është dhurata më e bukur që ia bëri gruas

23/04/2019

Ramush Haradinaj ka dhënë një përgjigje interesante kur u pyet se cila është dhurata më e bukur që ia ka bërë gruas. Ramush Haradinaj ka ... Read More

Kënga e re e Dhuratës, e para në këto shtete

21/04/2019

Kënga "Zemër" nga Dhurata Dora dhe Soolking po shënon suksese të njëpasnjëshme. Dhurata Dora dhe Soolking dy ditë më parë publikuan projektin e tyre me ... Read More

Pa u bërë 24 orë, kënga e re e Dhurata Dorës kap milionëshin e parë

20/04/2019

Dhurata Dora dhe reperi francez Soolking, mbrëmë lansuan projektin e ri muzikor. Këngëtarja shqiptare dhe reperi francez bashkuan forcat për herë të parë dhe doli ... Read More

“Zemër” nga Dhurata Dora dhe Soolking publikohet në kanalin YouTube

19/04/2019

Projekti i ri i Dhurata Dorës në duet me reperin algjerian tashmë është publikuar edhe në YouTube. Dhurata Dora dhe Soolking kanë publikuar projektin e ... Read More

Pas këngës me Dhuratën, reperi francez flet edhe shqip

19/04/2019

Dhurata Dora dhe reperi i njohur francez, Soolking, kanë realizuar këngën e re "Zemër". Ky projekt i dyshes është publikuar në të gjitha platformat përveç ... Read More