Tag: Dhurata

Hoxha pas zgjedhjeve në Parlamentin Evropian: Presim vendim sa më të shpejtë për liberalizimin e vizave

27/05/2019

Pas zgjedhjeve të djeshme për Parlamentin Evropian, Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka kërkuar vendim sa më të shpejtë për liberalizimin e vizave. Ministrja ... Read More

“Zemër” nga Dhurata Dora dhe Soolking arrin këtë shifër klikimesh

30/04/2019

Dhurata Dora dhe Soolking kanë arritur një sukses të ri me këngën "Zemër". Dhurata Dora dhe Soolking më 19 prill publikuan duetin “Zemër”, të cilin ... Read More

Dhurata vishet e tëra në të zeza, ekspozon këtë pjesë të trupit

29/04/2019

Dhurata Dora u shfaq tërheqëse e veshur në të zeza. Dhurata Dora ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në rrjete sociale, në të ... Read More

Hoxha: Komunitetet janë ura të rëndësishme bashkëpunimi

23/04/2019

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, në takimin me zëvendësministrin e Punëve të Jashtme dhe Drejtorin për Çështjet e BE-së, Faruk Kaymakcı, ka diskutuar për ... Read More

Kryeministri tregon se cila është dhurata më e bukur që ia bëri gruas

23/04/2019

Ramush Haradinaj ka dhënë një përgjigje interesante kur u pyet se cila është dhurata më e bukur që ia ka bërë gruas. Ramush Haradinaj ka ... Read More

Kënga e re e Dhuratës, e para në këto shtete

21/04/2019

Kënga "Zemër" nga Dhurata Dora dhe Soolking po shënon suksese të njëpasnjëshme. Dhurata Dora dhe Soolking dy ditë më parë publikuan projektin e tyre me ... Read More

Pa u bërë 24 orë, kënga e re e Dhurata Dorës kap milionëshin e parë

20/04/2019

Dhurata Dora dhe reperi francez Soolking, mbrëmë lansuan projektin e ri muzikor. Këngëtarja shqiptare dhe reperi francez bashkuan forcat për herë të parë dhe doli ... Read More

“Zemër” nga Dhurata Dora dhe Soolking publikohet në kanalin YouTube

19/04/2019

Projekti i ri i Dhurata Dorës në duet me reperin algjerian tashmë është publikuar edhe në YouTube. Dhurata Dora dhe Soolking kanë publikuar projektin e ... Read More

Pas këngës me Dhuratën, reperi francez flet edhe shqip

19/04/2019

Dhurata Dora dhe reperi i njohur francez, Soolking, kanë realizuar këngën e re "Zemër". Ky projekt i dyshes është publikuar në të gjitha platformat përveç ... Read More

A po bashkëpunon edhe Gjiko me reperin francez?

18/04/2019

Soolking, tashmë njihet si një nga reperët më të pëlqyer francez. Ai dhe këngëtarja shqiptare, Dhurata Dora sonte do të publikonin projektin e tyre më ... Read More

Dhurata Dora nesër lanson këngën e re

17/04/2019

"Zemër", titullohet kënga e re e Dhurata Dorës. Ky projekt do të publikohet nesër ku Dhurata vjen në bashkëpunim me reperin francez Soolking, shkruan lajmi.ner. ... Read More

Hoxha: Na duhet fuqizim i sundimit të ligjit për të përshpejtuar procesin e integrimit në BE

15/04/2019

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, është takuar me Ambasadorin e SHBA-së, Philip Kosnett, me të cilin diskutoi çështjet lidhur me sundimin e ligjit, luftën ... Read More