Tag: diçka

Modeli i fundeve të cilat patjetër duhet t’i keni këtë pranverë

17/05/2019

Nëse dëshironi që njëkohësisht të vishni diçka më praktike, moderne dhe me stil, fundi i linjës A është zgjedhja më e mirë! Edhe pse janë ... Read More

Kjo është forcë, ky njeri i pëlcet 42 kanaçe të birrës me kokë

14/05/2019

Një burrë ka bërë diçka të pazakontë, duke hyrë kështu në Librin e rekordeve botërore ‘Guinness’, transmeton Indeksonline. Muhammad Rashid nga Pakistan ka goditur me ... Read More

Bebe Rexha ndihet e ‘ofenduar’ nga komentet e shqiptarëve: Duhet të shprehim më shumë dashuri

11/05/2019

12:16 | 11 Maj 2019 12:16 | 11 Maj 2019  Bebe Rexha kishte për të thënë diçka për shqiptarët përmes disa videove. Bebe Rexha ka ... Read More

Motra e Rita Orës ka për t’i thënë diçka Bebe Rexhës publikisht

09/05/2019

10:34 | 9 Maj 2019 10:34 | 9 Maj 2019 Elena Ora i ka thënë diçka publikisht Bebe Rexhës. Bebe Rexha së fundmi ka qenë ... Read More

‘Kokëdhimbje’ për Tuchel, PSG ka marrë këtë vendim për të

01/05/2019

Paris Saint-Germain rinovoi kontratën e Thomas Tuchel deri në vitin 2021, por diçka ka ndodhur dhe ka thyer marrëveshjen mes dy palëve që u nënshkrua ... Read More

Truku i thjeshtë që jua ulë shtypjen e gjakut brenda një minute

30/04/2019

Shtypja e lartë e gjakut apo hipertensioni është diçka nga e cila nuk keni nevojë të vuani kur nuk keni ilaçe në dispozicion, pasi që ... Read More

Shkenca: Çajit nuk keni nevojë t’i shtoni sheqer për t’ia përmirësuar shijen

30/04/2019

Për disa, mendimi i pirjes së çajit pa sheqer është diçka e paimagjinueshme. Por, sipas një studimi të ri, një lugë sheqer nuk është e ... Read More

Diçka e re po vjen nga Miriam Cani

26/04/2019

Miriam Cani ka njoftuar fansat që së shpejti sjell diçka të re. Miriam Cani përmes një postimi në Instagram, ka zbuluar befasinë për fansat e ... Read More

Justin Bieber dhe Ed Sheeran bashkojnë forcat për projektin e ri

25/04/2019

Justin Bieber dhe Ed Sheeran po 'gatuajnë' diçka të veçantë së bashku, dhe të gjitha shenjat tregojnë për këngën e re nga yjet. Menaxheri i ... Read More

Këtë nuk e keni ditur për Greta Koçin

25/04/2019

Fansat e Gretës sot u informuar lidhur me diçka që nuk e kanë ditur lidhur me këngëtaren. Greta Koçi është njëra ndër këngëtaret e cila ... Read More

Motrat Mustafa kanë për të thënë edhe diçka lidhur me këngën “Qika e nanës”

21/04/2019

Motrat Mustafa kanë për të thënë edhe diçka lidhur me këngën “Qika e nanës” Motrat Mustafa kanë publikuar sërish diçka që lidhet me projektin e ... Read More

Reperi i njohur e quan 50 Cent “kancer të shoqërisë”

21/04/2019

Po vazhdon konflikti mes 50 Cent dhe Ja Rule. Pak ditë pasi 50 Cent postoi diçka për Ja Rule, ky i fundit sërish ka shkruar ... Read More