Tag: diela

Disa fakte për të Dielën

21/07/2019

E diela, për shumicën prej nesh, është dita e fundit e javës. Nata e së dielës është lajmëruesi i së hënës dhe vdekja e fundjavës. ... Read More

Horoskopi për sot

21/04/2019

Dashi Dshuria: E diela plot me lajme, si për dashurinë dhe për gjëra të tjera. Një ndjenjë e përsosur ju bashkon me partnerin/en tuaj dhe ... Read More

Pastrohet Kryeministria dhe Parlamenti pas protestës

15/04/2019

Pak orë pas protestës të së shtunës, e diela e gjeti Kryeministrinë dhe Parlamentin në Shqipëri në proces pastrimi. Punonjësit nisën punën për të hequr ... Read More

Mbahet Dita e Verës në Tiranë

17/03/2019

E diela rezervon shumë surpriza për qytetarët e Tiranës. Me rastin e Ditës së Verës, Bashkia e Tiranës ka organizuar më shumë se 50 aktivitete, ... Read More