Tag: dihen

Kështu mund t’i shëroni ethet e brendshme

21/04/2019

Akoma nuk dihen arsyet e sakta pse shkaktohen këto plagë, por thuhet se ato shkaktohen nga stresi, alergjitë ushqimore, sistemit imunitar të dobësuar, infeksionet virale ... Read More

Pas hedhjes së shortit, Jurgen Klopp: E njohim mirë Porton

15/03/2019

Tashmë dihen çiftet çerekfinale të këtij viti në ligën më elitareve evropiane për klubet. Liverpooli do të kërkojë një biletë për në gjysmëfinale në përballje ... Read More

Guillermo Amor i Barcës: United skuadër e madhe, do të luajmë dy finale kundër tyre

15/03/2019

Tashmë dihen edhe çiftet e çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve, por edhe të gjysmëfinaleve të mundshme të këtij viti. Barcelona do të kërkojë që të ... Read More

Dihen edhe gjysmëfinalet e mundshme të Ligës së Kampionëve

15/03/2019

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Tashmë dihen edhe çiftet më të reja të fazës së re të ... Read More

Sipas bastoreve, kush është favorit për të fituar Ligën e Kampionëve?

14/03/2019

Tashmë dihen tetë skuadrat që janë plasuar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Në garë kanë mbetur katër klube të Anglisë dhe nga një prej ... Read More

Shorti i gjysmëfinales së Digitalb Kupës së Kosovës: Vëllaznimi-Trepça ’89 dhe Ballkani-Feronikeli

13/02/2019

Pasi u mësuan ekipet gjysmëfinale të DigitAlb Kupës së Kosovës, tashmë dihen edhe çiftet e reja. Vëllaznimi do të mirëpret para shikuesve të vetë skuadrën ... Read More

Mësohet katër çerekfinalet në Kupën e Italisë, spikatë Napoli – Milan

15/01/2019

Dihen tashmë tetë skuadrat çerekfinaliste që kanë kaluar tutje në Kupën e Italisë, me klubet e mëdha që e kanë siguruar pjesëmarrjen në këtë fazë. ... Read More