Tag: “Dimër”

Horoskopi javor: Kush do të detyrohet të merret me obligimet e mbetura afariste, dhe kush me problemet e dashurisë

04/03/2019

Kujt ky dimër megjithatë do t’ia ngrohë zemrën dhe kush do të detyrohet t’ia thotë lamtumirën dashurisë për një kohë Kjo javë është momenti i ... Read More

Arsyet pse djersitni (shumë) gjatë natës dhe si ta parandaloni

10/02/2019

Edhe në dimër ndodh që të zgjoheni plot djersë, me një kokë të lagur dhe një jastëk të lagur. A është djersitja gjatë natës një ... Read More

Çfarë të hamë në mot të ftohtë

27/01/2019

Në dimër është më e dobishme të hamë perime dimri, të cilat përmbajnë mjaft vitamina. Ndihma më e mirë për trupin që ta ruajë nxehtësinë ... Read More

Buta zbulon duetet me shumë reperë në albumin e ri

02/12/2018

Buta ka bërë gati që të lansojë albumin e tij të ri. “Vjeshtë, Dimër” publikohët më 5 dhjetor dhe tashmë adhuruesit e reperit po presin ... Read More

Ben Hamed Kone largohet nga Feronikeli, do ta vazhdojë karrierën në Zvicër

14/05/2018

Ben Hamed Kone kishte ardhur me shumë bujë te Feronikeli në këtë dimër, por që nuk arriti të tregojë pothuajse asgjë. Lojtari kishte bërë karrierë ... Read More

Genc Prelvukaj zbulon disa detaje rreth bashkëpunimit me Lyrical Son

03/05/2018

Dy muaj më parë solli këngën më të re “Dimër”, e cila u prit mjaft mirë prej publikut. Por, duket se me kalimin e sezonës ... Read More

Genc Prelvukaj së shpejti me këngën e re “Andërr”

27/04/2018

Dy muaj më parë solli këngën më të re “Dimër”, e cila u prit mjaft mirë prej publikut. Por, duket se me kalimin e sezonës ... Read More