Tag: disa

“I ndërroj shpesh çantat dhe nuk dija se…” zbardhet dëshmia e këngëtares Fjolla Morina që u kap me pistoletë

20/09/2020

“Unë i ndërroj shpesh çantat dhe armën e kisha vënë disa kohë më parë, pikërisht në çantë. E kam harruar aty, dhe sot e mora ... Read More

Një tjetër aktore braktis Portokallinë e TCH

19/09/2020

Sezoni i ri i spektaklit të humorit Portokalli pritet të nisë me disa mungesa të mëdha. Emra të njohur nga trupa e aktorëve kanë dhënë ... Read More

Zaimina Vasjari zbulon bashkëpunimin me këngëtarin e njohur

17/09/2020

Pas një shkëputje prej disa vitesh, këngëtarja Zaimina Vasjari i është rikthyer muzikës.  Vetëm pak javë më parë, ajo solli një këngë të titulluar “Vetes”, ... Read More

Blogerja e njohur: Si ndikuan filtrat e Instagramit në shëndetin tim mendor

10/09/2020

Ashley James, ish-ylli i reality shoë-t “Made in Chelsea”, ka shpërndarë disa postime në Story-n e Instagramit, duke bërë një krahasim mes dy fotove. James ... Read More

“Kam qarë boll”, Aurela Gaçe flet për herë të parë pas kritikave për këngën më të fundit

09/09/2020

Këngëtarja Aurela Gaçe publikoi projektin më të fundit disa ditë më parë. ‘‘Lento Lento’’ u prit mjaft mirë nga publiku, mirëpo nuk munguan as kritikat. ... Read More

“Me të kap ty zëre se ke kapur trans”, Jonida Maliqi i kthehet keq dhe “i mbyll gojën” komentueses

08/09/2020

Jonida Maliqi ka postuar së fundmi disa foto në llogarinë e saj në Instagram, ku duket në super formë si zakonisht. Mirëpo, jo të gjithë ... Read More

“Princi im”, aktorja ndan foton e ëmbël me vogëlushin e saj, zbulon dhuratën e veçantë për të (Foto)

07/09/2020

Aktorja e njohur Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë disa ditë më parë. Lajmin e bëri me dije vetë aktorja përmes një ... Read More

Shumë larg fotove seksi në Instagram, ja si duket Albana Osmani në jetën e përditshme (Foto)

06/09/2020

Albana Osmani ka qëndruar prej disa kohësh larg televizionit. Edhe pse me një karrierë të gjatë në ekran, Albana Osmani ka zgjedhur të bëjë ‘pushim’ ... Read More

Kush e shoqëroi Encën gjatë pushimeve në Turqi? Ja çfarë thotë këngëtarja

05/09/2020

Këngëtarja Enca Haxhia u largua nga zhurma e Tiranës, për të pushuar disa ditë në një resort luksoz në Belek, Turqi. Ajo është gjithmonë aktive ... Read More

Kjo është sëmundja e rrezikshme që po prek moshat e reja, shkaqet dhe simptomat si dallohet

02/09/2020

Dementia është një sëmundje që prek disa zona të trurit dhe dëmton memorien. Kjo sëmundje zakonisht plak një pjesë të trurit duke e përjashtuar atë ... Read More

Ana nis ditën e parë të shkollës, Ardit Gjebrea e shoqëron i emocionuar

31/08/2020

Sot ka nisur mësimi në disa shkolla. Nxënësit tashme do të duhet t’i përshtaten kushteve të reja të mësimit për shkak të pandemisë. Edhe vajza ... Read More

U ndërruan në djep, shoqet e mira e zbulojnë pas 28 vitesh

25/08/2020

Disa dyshime, më pas e vërteta, ndonëse banorët e fshatit të Kichanovo, në Rusi i kishin shfaqur më parë aludimet e tyre. Ekaterina ishte shumë ... Read More