Tag: diskutimet

Ministri Lleshaj, në interpelancë nga opozita e re për grabitjen në Aeroportin e Rinasit

18/04/2019

  Kuvendi i Shqipërisë zhvillon sot seancën e radhës plenare. Diskutimet në seancë do të nisin me interpelancën urgjente me Ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj ... Read More

Pyetjet psikologjike që ju ndihmojnë ta lexoni mendjen e çdo personi

15/03/2019

“Diskutimet e thella” janë bërë diçka e popullarizuar së fundmi. Në parim, ky fenomen përfshin bisedat filozofike mes dy miqve. Ditëve të sotme, bisedat e ... Read More

Nis seanca e Kuvendit të Kosovës

25/10/2018

Ka nisur gjysmë ore me vonesë seanca e Kuvendit të Kosovës. Seanca ka nisur me diskutimet për shqyrtimin e projektligji për transmetuesin publik, edhe pse ... Read More

Formacionet e Bylbyl Sokolit dhe Ismet Munishit me lojtarët e Botërorit

09/07/2018

Dueli Botërorit edhe sot ka vazhduar me diskutimet rreth ndeshjeve të Kupës së Botës. Mysafirët e përhershëm, trajnerët e mirënjohur Bylbyl Sokoli dhe Ismet Munishi ... Read More