Tag: dispozicion

​Pse duhet të konsumoni më shpesh portokaj?

09/06/2019

Portokalli është një nga frutat më të njohura që është në dispozicion gjatë gjithë vitit, është i shëndetshëm dhe me shije.Ne ju sjellim pesë arsye ... Read More

Sony mund të jetë duke zhvilluar telefonin e tyre të palosshëm

30/05/2019

Edhe pse ende nuk ka telefona të palosshëm në dispozicion në treg, pothuajse çdo prodhues ka një telefon të palosshëm që thuhet apo konfirmohet të ... Read More

Infermierët mund të shfrytëzojnë Platformën Digjitale

26/05/2019

Oda e infermierëve të Kosovës, ka katër muaj që ka vënë në dispozicion Platformën Digjitale, përmes së cilës çdo infermier mund të aplikojë online për ... Read More

Mësohet data e ardhjes së telefonit Redmi K20

20/05/2019

Informacionet e reja tregojnë se modeli i ri Redme K20 do të shfaqet zyrtarisht më 28 maj. Sipas informatave në dispozicion, telefoni do të ketë ... Read More

Formacioni me lojtarët më të shtrenjtë në histori: 1.159 miliard euro

29/03/2019

Ta kesh në dispozicion një skuadër më 11 futbollistët më të shtrenjtë në botë është ëndrra e çdo trajneri. Mirëpo, për ta bërë realitet këtë ... Read More

Presidenti i Bayernit: Kur Guardiola i do 100 milionë euro, sheiku e rrit çmimin e naftës

24/03/2019

Presidenti i Bayern Munichut, Uli Hoeness ka folur për pafundësinë e investimeve që Pep Guardiola i ka në dispozicion në Manchester City, duke shtuar se ... Read More

Arsenali fitojë apelin për kartonin e kuq, Lacazette do të luajë kundër Rennesit

13/03/2019

Alexandre Lacazette është në dispozicion të Unai Emeryt në ndeshjen e Ligës së Evropës. Francezi ishte përjashtuar me karton të kuq në ndeshjen që Arsenali ... Read More

Dy dietat që jua formësojnë trupin brenda një muaji!

12/02/2019

Ka shumë dieta në dispozicion, por jo të gjitha janë efektive! Madje, disa mund të jenë më të dëmshme për shëndetin tonë sesa stili aktual ... Read More

Litarin në duar dhe … kërceni!

26/01/2019

Kardio-ushtrimet janë më efikase se vrapimi Kur keni më së paku kohë në dispozicion për ushtrime, mund të stërvitni me konop, transmeton Telegrafi. Kërcimi me ... Read More

Kane mungon ndaj Dortmundit, Chelseat dhe Arsenalit – 10 ndeshjet ku pritet të mos luajë sulmuesi i Tottenhamit

15/01/2019

Tottenham Hotspur nuk do ta ketë në dispozicion sulmuesin kryesor, Harry Kane, për së paku gjashtë javë, pasi i ka lënduar ligamentet e nyjës në ... Read More

Messenger 10 sjell Whatsapp dhe Facebook Messenger në një aplikacion të vetëm

11/09/2018

Me bollëkun e aplikacioneve të mesazheve që janë në dispozicion, përdoruesit duhet të vërdallen në mes aplikacioneve. Messenger 10 bashkon dy nga shërbimet më të ... Read More

Leroy Sane largohet nga skuadra e Gjermanisë për ‘arsye private’

07/09/2018

Leroy Sane e ka lënë skuadrën e Gjermanisë për “arsye private” dhe nuk do të jetë në dispozicion për miqësoren e së dielës kundër Perusë. ... Read More