Tag: ditëlindjen

Sekretet e Kubit të Rubikut: Kush e zbuloi dhe rrëfimi për njeriun që humbi 26 vjet duke u marrë me të (Foto)

14/02/2019

Kubi i Rubikut apo siç njihet Rubiku feston ditëlindjen e 45-të këtë vit, dhe është ende shumë popullor edhe sot. Rreth 350 milionë njësi të ... Read More

Festë dhe dedikime speciale, Vesa Luma e uroi në mënyrën më të veçantë miken e saj Agnesa Vuthaj për ditëlindje

09/02/2019

Bukuroshja Agnesa Vuthaj ka festuar të shtunën ditëlindjen e saj të 33-të. Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe ... Read More

Nora me një urim të veçantë për motrën e saj Nita

26/01/2019

Motra e Nora Istrefit, Nita, feston ditëlindjen e saj dhe natyrisht se nuk mund të mungonin urimet nga familjarët dhe miqtë e saj. Një urim ... Read More

Rrëfimi i ministrit Lluka për vitet e punës së tij si bukëpjekës (Foto)

30/12/2018

Ministri i Zhvillimit Ekonomik Valdrin Lluka, në ditëlindjen e tij, ka rrëfyer historinë e tij interesante jetësore. Lluka, përmes një postimi në Facebook, ka treguar ... Read More

Me rastin e ditëlindjes së 21-të, Kida pranon dhuratë të veçantë nga fansat e saj

21/12/2018

Këngëtarja Kida, ka festuar sot (e premte) ditëlindjen e saj të 21-të. Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe ... Read More

Labi feston ditëlindjen me familje, prezanton ambientet luksoze të shtëpisë së tij të dekoruar për festat e fundvitit

18/12/2018

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, ka festuar sot (e martë) ditëlindjen e tij të 39-të. Me këtë rast, ai ka pranuar urime të shumta nga ... Read More

Adelina tregon dhuratën luksoze që pranoi nga familja për ditëlindje

15/12/2018

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili, ka festuar të premten ditëlindjen e saj të 39-të. Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, ... Read More

‘Cineplexx’ feston ditëlindjen me super-ofertë, të gjitha biletat për vetëm 1,99 euro!

06/12/2018

Me 11 dhjetor, Cineplexx feston ditëlindjen e dytë, ku të gjitha biletat 2D, 3D dhe VIP do të jenë vetëm 1,99 euro. Biletat tashmë janë ... Read More

Një femër e ekspozuar në veturën e Majkut, mënyra se si reperi e nisi festën e ditëlindjes

27/11/2018

Reperi i njohur Majk, ka festuar sot (e martë) ditëlindjen e tij të 28-të. Me këtë rast, ai ka marrë urime të shumtë nga miqtë, ... Read More

Ramush Haradinaj kujton vëllain e tij Luanin, në 45-vjetorin e lindjes

17/11/2018

Kryeministri Ramush Haradinaj e ka kujtuar vëllanë e tij Luanin, në ditëlindjen e tij të 45-të, i cili ra dëshmor në luftën e UÇK-së. “Ndër ... Read More

Me një fotografi të ëmbël, e dashura uron Dardan Berishën për ditëlindje

15/11/2018

Basketbollisti i njohur, Dardan Berisha, ka festuar ditëlindjen e tij të 30-të. Me këtë rast, ai ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe ... Read More

Dua Lipa në Abu Dhabi do të performoj në ditëlindjen e muzeut të Louvret

30/10/2018

Mund ta imagjinoni Dua Lipën duke fluturuar vetëm për të festuar ditëlindjen tuaj? Problem. Por, muzeu luksoz i Louvret në Abu Dhabi e ka bërë ... Read More