Tag: ditën

Ajola Xoxa kujton të atin e ndjerë: Shpirti më i mirë, më mungon

15/10/2020

Bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj, Ajola Xoxa ka kujtuar ditën e sotme të atin e ndjerë. Ajo ka ndarë një foto në llogarinë e saj ... Read More

Ramush Haradinaj si nuk e kemi parë kurrë/ Puthje dhe lule për bashkëshorten e tij

13/10/2020

Anita Haradinaj ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e saj, duke marrë urime të shumta nga miqtë dhe të afërmit. Natyrisht që nuk kishte sesi ... Read More

A do i shkonte Ramës në dasmën e djalit? Flet Fatmira Breçani: E kam thënë dhe më herët, nuk merrem me…

09/10/2020

Këngëtarja e dashur për publikun Fatmira Breçani ka bërë ditën e sotme një rrëfim të pazakontë për karrierën por edhe lidhjet me politikën. E pyetur ... Read More

Wow, këto janë femrat bukuroshe armene në vijën e parë të frontit kundër Azerbajxhanit

03/10/2020

Lu.fta mes Armenisë dhe Azerbajxhanit është në ditën e shtatë, ku përp.lasja mes shteteve po bëhet më e fortë. Përl.eshjet vazhduan edhe gjatë natës së ... Read More

Mozzik feston ditëlindjen krah Loredanës, ja fotot që i nxorrën zbuluar

30/09/2020

Reperi i njohur Mozzik festoi ditën e djeshme 25 vjetorin e lindjes. Në ditët e tij të veçantë, Mozzik postoi dy foto në llogarinë e ... Read More

‘Kjo ditëlindje më gjeti në shtëpi’, Arjola Shehu infektohet me Covid-19

27/09/2020

Moderatorja  Arjola Shehu ka festuar sot ditën e lindjes ndryshe nga herët e tjera. Kjo pasi moderatorja është infektuar me Covid-19 dhe duhet të qëndrojë ... Read More

Foto/ Granit Xhaka feston ditëlindjen, partnerja i bën urimin më të ëmbël

27/09/2020

Futbollisti i njohur Granit Xhaka feston sot ditëlindjen. E mes urimeve të shumta në ditën e tij të veçantë, nuk kishte si të mungonte dhe ... Read More

Gabriel Garko bën rrëfimin mes lotësh/ Aktori i famshëm italian pranon se është gay

26/09/2020

Aktori i famshëm Gabrielo Garko, ditën e djeshme ndau me publikun një sekret të madh nga jeta e tij.I ftuar special në “Big Brother Vip” ... Read More

“Me lalin më t’mirë/  Capital T poston foton me Veliajn, ja planet e të dyve

23/09/2020

Reperi i njohur Capital T ka takuar ditën e djeshme kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj.Ky i fundit e ka pritur në zyrë Capitalin, i cili ... Read More

Zbulohet kush është djali që i ka fituar zemrën Bebe Rexhës (Foto)

19/09/2020

Këngëtarja e njohur shëiptare Bebe Rexha prezantoi ditën e djeshme partnerin e saj, identitetin e të cilit nuk e zbuloi, duke bërë kështu akoma më ... Read More

Stil dhe elegancë, deputetet zgjedhin ngjyrat e vjeshtës në Kuvend

17/09/2020

Ka përfunduar vetëm pak minuta më parë seanca plenare e thirrur për ditën e sotme. Si çdo javë brenda sallës ka patur debate dhe diskutime ... Read More

Deputetet paralajmërojnë vjeshtën, ja veshjet që spikatën sot në Kuvend

17/09/2020

Ka përfunduar vetëm pak minuta më parë seanca plenare e thirrur për ditën e sotme. Si çdo javë Brenda sallës ka patur debate dhe diskutime ... Read More