Tag: divorcit

“E dua”/ Rudina Dembacaj poston foto me Mark Frrokun

06/01/2020

Pas divorcit me ish-bashkëshortin e saj Aleks, jeta personale e aktores Rudina Dembacaj është prej kohësh në vëmendje të mediave. Lajmi se aktoria e humorit ka ... Read More

Konfirmohet lidhja e Jonida Maliqit me aktorin e njohur shqiptar?

17/06/2019

Dy vite pas divorcit nga partneri, prej 17 vitesh lidhjeje, Gent Prizreni, këngëtarja e njohur Jonida Maliqi po komentohet për nisjen e një romance të ... Read More

Jeta pas divorcit: Ai humb miqtë, ndërkaq ajo ndryshon dukjen

10/02/2019

Pas divorcit femrat kanë nevojë që ndjenjat e tyre më të thella t’i ndajnë me miqtë dhe kështu “çlirojnë shpirtin” nga dhembja e cila i ... Read More