Tag: djalin

Arbana Osmani publikon foton, ndjekësit i zbulojnë menjëherë “sekretin”

05/08/2020

Arbana Osmani është në ditët e fundit të shtatzaninë, ku do të sjellë në jetë djalin e saj të dytë. Moderatorja duket se shumicën e ... Read More

Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të dytë, vjen në jetë Kren

20/01/2020

Elisa Spiropali ka sjellë në jetë djalin e sja. Ka qenë vetë Ministrja ajo që ka shpërndarë foton e ëmbël nga materniteti, ku shihet me ... Read More

Vdes foshnja 4 ditëshe, derisa ishte duke fjetur në një shtrat me nënën

14/10/2019

Louise Barrett solli në jetë djalin e saj Ellisin në spitalin e Jorkshire. Ndërkohë që një natë u zgjua nga gjumi për ta ushqyer atë, ... Read More

Burri lind fëmijë, pranon që meshkujt nuk e kanë idenë e lindjes

12/09/2019

Freddy McConnell, e solli djalin e tij në jetë duke qenë ligjërisht mashkull, pra, babai i fëmijës. Freddy McConnell, është një burrë transgjinor. Ai lindi ... Read More

ZYRTARE: Atletico e transferon djalin e vogël të Simeones

11/09/2019

23:16 | 11 Shtator 2019 ZYRTARE: Atletico e transferon djalin e vogël të Simeones 23:16 | 11 Shtator 2019 Pasi pa vëllanë e tij më ... Read More

Konsumimi i alkoolit nga gratë shtatëzëna mund të shkaktojë këtë çrregullim

22/06/2019

JudithKnox, ka treguar për djalin e saj 12- vjeçar se ka një numër të madh të sjelljeve problematike, si rezultat i çrregullimeve, që alkooli i ... Read More

Vendoset gurthemeli i shtatores së heroit të kombit Abdullah Tahiri

19/05/2019

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, së bashku me djalin e heroit, familjen, përfaqësuesit e institucioneve dhe pjesëmarrës të shumtë, kanë vendosur themelin për ... Read More

Rrah djalin, arrestohet

26/04/2019

Policia në Rahovec ka arrestuar një të dyshuar pasi që kishte sulmuar fizikisht djalin e tij. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me ... Read More

Tuna dhe Patrisi e nisin ditën me portretin më të bukur familjar

22/04/2019

Tuna dhe Patrisi publikuan një foto bashkë me djalin, ku ishin veshur me veshje sportive. Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha këtë ditë po e kalojnë ... Read More

Djali i Thaçit feston ditëlindjen, kështu e uron presidenti

13/04/2019

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka uruar djalin për ditëlindje. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi përmes një postimi të publikuar në rrjetin social Facebook ka ... Read More

Adelina Tahiri publikon imazhin më të ëmbël me djalin

12/04/2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri ka sjell imazhin më të ëmbël me djalin e saj. Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri në llogarinë e saj, Instagram ... Read More

Shkurte Gashi ‘ndezi’ atmosferën në dasmën e djalit të Remzie Osmanit

12/04/2019

Remzie Osmani, të shtunën e kaluar martoi djalin e vetëm, Hamzën. Këngëtarja nga Mushtishti, Remzie Osmani javën e kaluar martoi djalin e saj të vetëm, ... Read More