Tag: djalit

Emri X Æ A-12 i djalit të Elon Musk nuk lejohet në certifikatë lindjeje

08/05/2020

Emri i çuditshëm i djalit të Elon Musk nuk do të lejohet në certifikatën e lindjes, sipas raporteve.Sipas TMZ, çiftit nuk i lejohet ligjërisht të ... Read More

Majk rikthehet me Majlinda Zekën? Ja deklarata që i bëri të gjithë të dyshojnë

02/03/2020

Marrëdhënia e këngëtarit të njohur Majk me mamanë e djalit të tij, Majlindën ishte në qendër të vëmëndjes për një kohë të gjatë pas deklaratave ... Read More

Zbulohet foto/ Ja kush është babai i Fernandos, ish-i dashuri i Çiljetës

21/01/2020

Prej vitesh Çiljeta është përpjekur ta mbajë sekrete babain e djalit të saj. Që në kohën që ishin bashkë, e deri më sot, këngëtarja ka ... Read More

Mrekulli: Ditën e fundit të trajtimit të kancerit, shikoni festën e fëmijës në spital

23/06/2019

Solomoni pesëvjeçar u bë një hit viral.Nëna e tij Leni Lutui postoi një video të djalit të saj që festonte fundin e trajtimit të tij ... Read More

Pasi e pa këtë foto joshëse të Elitës, Gjiko planifikon t’i propozojë sërish

04/05/2019

18:42 | 4 Maj 2019 18:42 | 4 Maj 2019 Elita Rudi është shfaqur në top-formë pak kohë pas lindjes së djalit, ndërsa Gjiko ka ... Read More

Gjira Kajtazi publikon imazhin e plotë të djalit

02/05/2019

Gjira Kajtazi e ka publikuar një foto të djalit të saj të porsalindur. Para pak ditësh, reperja Gjira Kajtazi është bërë nënë për herë të ... Read More

Gjiko emocionon me dedikimin që ia bëri të birit

26/04/2019

Gjiko i ka kushtuar fjalë zemre djalit të tij. Gjiko ka publikuar së fundi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku shfaqet bashkë ... Read More

Familja e punëtorit, i cili vdiq dje në Mitrovicë, ia fal gjakun familjes Hajrizi

23/04/2019

Familja Behrami ia ka falur gjakun familjes Hajrizi për vdekjen e djalit të tyre, Visarit, gjatë shembjes së një pjese të ish-hotel “Adriatiku”. Visar Behrami ... Read More

David përqafon të dashurën e djalit, pas diskutimit që çifti të kishin në rrugë

21/04/2019

David përqafon të dashurën e djalit, pas diskutimit që çifti të kishin në rrugë Hana dhe Brooklyn janë fotografuar duke diskutuar të nervozuar në rrugë. ... Read More

Video përmbledhëse, gjithçka që ndodhi në dasmën e djalit të Remzie Osmanit

10/04/2019

Video përmbledhëse, gjithçka që ndodhi në dasmën e djalit të Remzie Osmanit Remzie Osmani, të shtunën ka martuar djalin e saj, Hamzën me Gëzimen. Ekipi ... Read More

Kështu e uron Ragip Xhaka djalin e vet për ditëlindje

28/03/2019

Ragip Xhaka ia ka uruar ditëlindjen djalit të tij, Taulant Xhakës.Taulant Xhaka sot e feston ditëlindjen e tij të 28-të dhe babai i tij, Ragipi, ... Read More