Tag: djemtë

3-shat: Bërrylat dhe fitimet nga muzika, ja çfarë bëjmë tjetër treshe

01/08/2020

3-shat janë grupi i ri muzikor që dita ditës po rriten profesionalisht. Tre djemtë vijnë në këtë rrëfim për të zbuluar më shumë rreth hapave ... Read More

Pas ndarjes nga Leonard Duka dhe jetës në SHBA, kthehet Trejsi Sejdini

18/07/2020

“Më pëlqejnë djemtë e këqij”, modelja jep mesazhin për historinë e saj të dashurisë – Jeta e Trejsi Sejdinit ndryshoi 100 për qind rreth një ... Read More

Vajzat janë po aq të mira në matematikë sa djemtë

11/11/2019

Vajzat janë po aq të mira në matematikë sa djemtë, sugjeron studimi i ri i publikuar të premten, shkruan Dailymail, transmeton Express.Hulumtuesit nga Universiteti Carnegie ... Read More

“Transformohu”, vjen me një bashkëpunim me “#gjesi” në T7

04/11/2019

Djemtë e këtij fitnesi do të vijnë pëmrmes temave të ndryshme, materialeve interesante dhe intervistave në studio, shkruan Gazeta Express.Në kuadër të këtij bashkëpunimi, shikuesit ... Read More

Nuk flet me Noizyn por shikojeni çfarë i kanë komentuar Oriolës djemtë e OTR

22/04/2019

Nuk flet me Noizyn por shikojeni çfarë i kanë komentuar Oriolës djemtë e OTR Djemtë e OTR 'bombardojnë' me komente, Oriola Marashin. Oriola Marashi e ka ... Read More

Bebe Rexha: Jam vetëm sepse djemtë s’mund të më përballojnë 

03/04/2019

Bebe Rexha ka thënë se djemtë nuk po mund ta përballojnë. Këngëtarja Bebe Rexha së fundmi është bërë pjesë e ballinës së revistës “Nylon” për ... Read More

Kjo është vjehrra e Nores dhe e Tunes

28/03/2019

Dy djemtë e saj janë shumë të njohur dhe të tillë u bënë që në moshë fare të re. Që të dy iu rroken botës ... Read More

​Mustafa për Bajram Kelmendin: Punoi shumë për denoncimin e krimeve të luftës nga regjimi serb

25/03/2019

Në 20 vjetorin e vrasjes së avokatit Bajram Kelmendi dhe dy djemtë e tij Kastrioti dhe Kushtrimi, kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka deklaruar se ... Read More

Bebe Rexha rrëmben edhe një çmim ndërkombëtar

15/03/2019

Bebe Rexha gjatë ditës së djeshme ka takuar djemtë e një prej grupeve më të famshme në botë, “Backstreet Boys”. Këngëtarja shqiptare po vazhdon me ... Read More

Zbuloi se fëmijët nuk ishin të tij, milioneri ofron para për të gjetur babanë e tyre biologjik (Foto)

07/01/2019

Bashkëthemeluesi milioner i MoneySupermarket.com zbuloi se tre djemtë që mendonte se ishin të tij, vinin nga një tradhti në martesë. Për këtë arsye ai ka ... Read More