Tag: djemtë

Nuk flet me Noizyn por shikojeni çfarë i kanë komentuar Oriolës djemtë e OTR

22/04/2019

Nuk flet me Noizyn por shikojeni çfarë i kanë komentuar Oriolës djemtë e OTR Djemtë e OTR 'bombardojnë' me komente, Oriola Marashin. Oriola Marashi e ka ... Read More

Bebe Rexha: Jam vetëm sepse djemtë s’mund të më përballojnë 

03/04/2019

Bebe Rexha ka thënë se djemtë nuk po mund ta përballojnë. Këngëtarja Bebe Rexha së fundmi është bërë pjesë e ballinës së revistës “Nylon” për ... Read More

Kjo është vjehrra e Nores dhe e Tunes

28/03/2019

Dy djemtë e saj janë shumë të njohur dhe të tillë u bënë që në moshë fare të re. Që të dy iu rroken botës ... Read More

​Mustafa për Bajram Kelmendin: Punoi shumë për denoncimin e krimeve të luftës nga regjimi serb

25/03/2019

Në 20 vjetorin e vrasjes së avokatit Bajram Kelmendi dhe dy djemtë e tij Kastrioti dhe Kushtrimi, kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka deklaruar se ... Read More

Bebe Rexha rrëmben edhe një çmim ndërkombëtar

15/03/2019

Bebe Rexha gjatë ditës së djeshme ka takuar djemtë e një prej grupeve më të famshme në botë, “Backstreet Boys”. Këngëtarja shqiptare po vazhdon me ... Read More

Zbuloi se fëmijët nuk ishin të tij, milioneri ofron para për të gjetur babanë e tyre biologjik (Foto)

07/01/2019

Bashkëthemeluesi milioner i MoneySupermarket.com zbuloi se tre djemtë që mendonte se ishin të tij, vinin nga një tradhti në martesë. Për këtë arsye ai ka ... Read More

Meshkujt me mjekra janë partnerë më të mirë

29/11/2018

Posa ta kemi përfunduar shkollën e mesme dhe djemtë ta kenë kaluar fazën e mjekrave të çuditshme, të gjithë fillojmë ta vlerësojmë një mjekër të ... Read More

Gjashtëmbëdhjetë aktorët atraktivë të Hollywoodit, sharmi i të cilëve po rritet me plakjen e tyre

21/11/2018

Aktorët meshkuj të Hollywoodit janë të bukur, të suksesshëm dhe të famshëm. Ndonjëherë ata janë djemtë e mirë të familjes, dhe shumë prej tyre mbeten ... Read More

“Djemtë e babës”, një sistem i drejtësisë që i nënshtrohet politikës (Video)

22/10/2018

Ka raste që në Kosovë, njerëzit që bien ndesh me ligjin, amnistohen nga pushteti i baballarëve. Dy djemtë e Adem Grabovcit, Ngadhnjimi dhe Guximi, patën ... Read More

ALKATRAZ: Brenda burgut ku arratisja ishte e pamundur

17/08/2018

Alkatraz ose “The Rock”, ishte projektuar si stacioni fundor. Mbyllini gjithë djemtë realisht të këqij në një burg të sigurisë së lartë dhe të izoluar ... Read More

Të qenit ‘djalë i mirë’ nënkupton se do të fitoni më pak para pas moshës 30-vjeçare

17/08/2018

Një artikull i fundit nga Harvardi vjen me një konstatim mjaft interesant: djemtë e mirë nuk fitojnë aq shumë sa ata që janë më “arrogantë”. ... Read More

I mbetur jetim dhe pa të afërm, ky është Albi, njëri nga djemtë e familjes Zykaj që i shpëtoi masakrës së kushëririt (Video)

11/08/2018

Albi Zykaj, 18-vjeç, është një nga tre djemtë e familjes Zykaj në Resulaj të Selenicës i cili i shpëtoi masakrës që kreu një ditë më ... Read More