Tag: djeshme

Zbulohet kush është djali që i ka fituar zemrën Bebe Rexhës (Foto)

19/09/2020

Këngëtarja e njohur shëiptare Bebe Rexha prezantoi ditën e djeshme partnerin e saj, identitetin e të cilit nuk e zbuloi, duke bërë kështu akoma më ... Read More

Vajza e Robert Aliajt fiton “The Voice Kids” në Belgjikë

12/09/2020

Gala, vajza e artistit shqiptar Robert Aliaj ka fituar  mbrëmjen e djeshme “The Voice Kids” në Belgjikë. Gala spikati që në fillim të konkurimit, duke ... Read More

“10 vite martesë, 15 vite dashuri”, Ermal Mamaqi dhe Ami festojnë përvjetorin, urimet me batuta

10/09/2020

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska ditën e djeshme festuan 10-vjetorin e martesës së tyre. Këtë detaj e ka zbuluar aktori i njohur i humorit, me ... Read More

Probleme me grumbullimin e lojtarëve, Reja thërret Endri Çekiçin

30/08/2020

Fantazisti pogradecar Endri Çekiçi ishte në listën e pritjes ditën e djeshme në listën e prezantuar nga Edi Reja. Mirëpo, sot gjërat kanë ndryshuar dhe ... Read More

Flori Mumajesi i zhgënjyer: Të lumturojnë për ditëlindje e më pas të shkelin çdo ditë të jetës

24/08/2020

Këngëtari Flori Mumajesi ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e tij të 38-të. Pavarësisht urimeve të shumta nga kolegët dhe miqtë që këngëtari mori, ai ... Read More

“Kam qenë shumë sëmurë”, këngëtarja tregon çfarë i ndodhi gjatë xhirimit të klipit: Jo korona, më keq

15/08/2020

Këngëtarja Besa Kokëdhima publikoi ditën e djeshme projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar ‘Don’. Mirëpo gjatë xhirimit të klipit ajo ka treguar ... Read More

Instituti i Shëndetësisë: Gjithkush ka të drejtë të infektohet/ Reagon Vesa Luma: Çfarë dreqin…

04/08/2020

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë në një postim ditën e djeshme kishte shkruar “Gjithkush ka të drejtë të infektohet”. Kjo ka rënë në syrin ... Read More

“Eh moj Sara do ta kërkosh këtë moment kur të të tradhëtojë”/ Dj Blunt dhe Real 1 përgënjeshtrojnë statusin për partneren e Ledrit

28/07/2020

Ditën e djeshme në rrjetet sociale qarkulloi një status, nga një adresë që mbante emrin e Dj Blunt dhe Real 1 ku ironizonin partneren e ... Read More

Flori Mumajesi nis romancën me ish-missin e njohur? Ja fotot që ngritën dyshimet

17/07/2020

Kantautori Flori Mumajesi ishte një ndër artistët e ftuar mbrëmjen e djeshme në ditëlindjen e këngëtares Arilena Ara. Mirëpo, ajo që tërhoqi vëmendjen e të ... Read More

I biri feston ditëlindjen, këngëtari i bën urimin emocionues: Do të dua gjithmonë, edhe kur të mos jem më këtu

09/07/2020

Djali i këngëtarit Sidrit Bejleri festoi 10-vjetorin e lindjes ditën e djeshme. Në këtë ditë të veçantë për Amadin nuk kishte si të mungonte një ... Read More

Donald Veshaj shpreh publikisht dashurinë për moderatoren: Vdes për Borën

07/07/2020

Dy aktorët e humorit Donald dhe Romeo Veshaj të ftuar mbrëmjen e djeshme në ‘Piter Pan’ folën edhe rreth historive të tyre të dashurisë, të ... Read More

Arbana Osmani surprizohet nga babai/ “Jam i lumtur që je shndërruar në një model”

28/06/2020

Mbrëmjen e djeshme në punatën e fundit të “Dua të të bej të lumtur” e surprizuara ka qenë moderatorja, Arbana Osmani. Këtë herë stafi i ... Read More