Tag: doktoreshë

Përhapja e COVID-19/ Miss Anglia heq dorë nga  kurora dhe rikthehet në punë si mjeke

08/04/2020

Miss Anglia 2019, Bhasha Mukherje e cila ka qenë një doktoreshë e re e specializuar në mjekësinë e frymëmarrjes, ka vendosur të kthehet në Britaninë ... Read More

A dëshironi të bëni një gjumë të mirë? Mos pini kafe pas orës 2 të mesditës

08/11/2019

Një doktoreshë nga Australia thotë se ajo ka një formulë, të cilën e ka aplikuar me pacientët e saj, kur ata kanë probleme me gjumin, ... Read More