Tag: dorë

Pesë mënyra për të lënë cigaren

07/07/2019

Hiqni dorë tani, jo nesërDuhanpirësit që përpiqen të reduktojnë sasinë e cigareve që pinë kanë më pak shanse ta lënë përfundimisht se ata që thjesht ... Read More

Keni këto shenja në këmbë, konsultohuni me mjekun

31/05/2019

Shëndeti i këmbës lihet pas dore nga shumë njerëz. Ne kujtojmë se këmbët tona janë të shëndetshme derisa shfaqen problemet e para.Nëse këto mund të ... Read More

ZYRTARE: Pas Gattusos, vjen edhe një tjetër largim për Milanin

28/05/2019

17:57 | 28 Maj 2019 17:57 | 28 Maj 2019 Milan ka njoftuar se Leonardo ka hequr dorë nga roli i tij si drejtor sportiv. ... Read More

Gjendet bunkeri me armatim në Begracë (Foto)

24/05/2019

Policia raporton se dje në fshatin Begracë të Kaçanikut janë gjetur 25 granata dore, 11 mina anti-këmbësorike, 3 detonator dhe një ndezës hundor për mortajë ... Read More

CR7: Njerëzit po presin me “pushkë” në dorë që unë ta bëj këtë gjë

13/05/2019

18:13 | 13 Maj 2019 CR7: Njerëzit po presin me “pushkë” në dorë që unë ta bëj këtë gjë 18:13 | 13 Maj 2019 Cristiano ... Read More

Telefonat e veshit kur je në timon, më të rrezikshëm se kur i mban me dorë

10/05/2019

Telefonat që nuk mbahen në dorë, paraqesin më shumë rrezikshmëri se sa telefonat e tjerë të thjeshtë që me duar ti i mban në vesh, ... Read More

Thaçi nuk merr pjesë në Samitin e BERZH-it, shkaku i marrëdhënieve me Bosnjën e Hercegovinën

07/05/2019

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, përfundimisht ka hequr dorë nga pjesëmarrja në samitin e thirrur në Sarajevë, në kuadër të takimit vjetor të ... Read More

Pogba te Real Madrid? Paraqitet problemi i parë

03/05/2019

Paul Pogba duhet të heq dorë nga paga e madhe që merr te Manchester United, nëse dëshiron t’i bashkohet Real Madridit. ‘Los Blancos’ ka disa ... Read More

Majtakët janë të mahnitshëm, e konfimon shkenca!

02/05/2019

Personat që dorë dominuese e kanë të majtën në vend të djathtës e përbëjnë vetëm 10% të popullsisë totale, por ka diçka të jashtëzakonshme rreth ... Read More

Barcelona ia cakton vlerën Dembeles

28/04/2019

Barcelona është e gatshme që ta shet Ousman Dembelen. Barcelona siç duket po heq dorë nga Ousmane Dembele. Skuadra katalonase e di se PSG dhe ... Read More

Ylli i madh e do kalimin te PSG

28/04/2019

PSG e ka në dorë transferimin e lojtari tejet të njohur. Mamadou Sakho është i gatshëm që të transferohet te PSG-ja. Mbrojtësi francez aktualisht luan ... Read More

Skuadra e Atletico heq dorë nga Diego Costa?

26/04/2019

Skuadra e Atletico Madrid duket se është e gatshme të heq dorë nga ylli i skuadrës, Diego Costa. Lojtari nuk ka treguar sjellje të mira ... Read More