Tag: Douglas

Kirk Douglas dhuron pasurinë e tij prej 61 milionë $ për bamirësi, ikona e Hollywood nuk i lë asgjë djalit Michael

24/02/2020

Gjatë jetës së tij Kirk Douglas gjithmonë ka financuar shoqata bamirëse. Pothuajse 20 ditë nga vdekja, tabloidi Mirror zbulon që aktori i famshëm amerikan ka ... Read More

PSG dhe Manchester United në garë për Douglas Costan

19/03/2019

Paris Saint-Germain është në garë me Manchester Unitedin,për anësorin sulmues të Juventusit, Douglas Costa. Braziliani ka hasur në vështirësi këtë vit pasi që ka pasur ... Read More

Costa pranon se ka pasur dyshime për Ronaldon

16/03/2019

Douglas Costa ka prauar se ai ka pasur dyshime fillimisht për impaktin që do ta kishte Cristiano Ronaldo në zhveshtoren e Juventusit. Ronaldo ka heshtur ... Read More

Publikohet lista e plotë e lojtarëve të Juves për ndeshjen ndaj Atleticos

11/03/2019

Douglas Costa do t’i mungojë Juventusit në ndeshjen kthyese të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve kundër Atletico Madridit. Zonja e Vjetër është nikoqire ... Read More

Juventusi po shqyrton mundësin ta shes Douglas Costan

28/02/2019

Sulmuesi brazilian, Douglas Costa mund të largohet nga Juventusi gjatë afatit kalimtar të verës. Anësori nuk ka arritur të tregojë formën e tij të viteve ... Read More

Costa rrit thashethemet e largimit, pëlqen një lajm që e lidh me Unitedin

10/02/2019

Douglas Costa ka rritur thashethemet për largimin e tij nga Juventusi, pasi ka pëlqyer një lajm që e lidh atë me një transferim te Manchester ... Read More

Michael Douglas: Që kur e kam mundur kancerin, më mirë e planifikoj jetën time

07/02/2019

Michael Douglas në një intervistë me “Daily Mirror” foli për karrierën, luftën kundër sëmundjes dhe vendimet e reja që kishte marrë pasi mundi kancerin. “Unë ... Read More

Juventusi ia tërheq vërejtjen Douglas Costas shkaku i festës së Neymarit

06/02/2019

Juventusi njoftohet se ka paralajmëruar Douglas Costa për sjelljet jashtë fushave të blerta. Braziliani shkoi në festën e lojtarit të Paris Saint-Germanin, Neymar, i cili ... Read More

Costa në listën e të lënduarve të Juves

05/02/2019

Douglas Costa është përfshirë në listën e të lënduarve të Juventusit, pasi klubi ka konfirmuar se ka pësuar një lëndim muskulor. Corriere dello Sport ka ... Read More

Douglas Costa përfshihet në një aksident komunikacioni, shpëton pa lëndime

04/02/2019

Futbollisti brazilian, Douglas Costa, është përfshirë në një aksident komunikacioni derisa po udhëtonte ndërmjet Livorno Ferraris dhe Santhia. Automjeti i tij, Jeep Cherokee, është përplasur ... Read More

Pas 18 vjet martese, Michael Douglas: Dashuria mes meje e Catherines po rritet dita-ditës

07/01/2019

Michael Douglas foli në Golden Globe Awards në Los Angelos natën e kaluar rreth asaj se sa i lumtur është që të ketë grua, 49-vjeçaren ... Read More