Tag: Drejtorinë

Grabitja e Rinasit, ky është njëri nga të dyshuarit

19/04/2019

Ministri i Brendshëm ka mbledhur krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në dorë dosjen hetimore sa ... Read More

Grabitja në Rinas, mësoni emrin e njërit prej grabitësve është nga Elbasani

19/04/2019

Në një kohë kur ministri i Brendshëm ka mbledhur krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në ... Read More

“Përgjime të paligjshme edhe në banesa private”

14/03/2019

14 Mars 2019 / 15:57 Me pseudonimin “Zo Za”, në Drejtorinë e Sigurimit dhe Kundërzbulimit në shënjestër të përgjimit ka qenë edhe kryeministri Zoran Zaev, ... Read More

“Termini Im”, vendosen dy udhëzime të reja “Urgjent 24” dhe “Udhëzim pa termin”

22/02/2019

22 Shkurt 2019 / 12:22 Ministria e Shëndetësisë kumtoi se me Drejtorinë për Shëndet Elektronik vendosin risi në sistemin nacional Termini Im, me qëllim të ... Read More

Operacioni anti-drogë në Durrës, katër të arrestuar

31/01/2019

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, pas një hetimi disa mujor me ... Read More

Konfiskohen mbi 50 kg marihuanë, arrestohen tre persona

24/01/2019

Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotik në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë në Prishtinë, pas një hetimi disa mujorë, gjatë ... Read More

FILLOJNË REFORMAT NË DSK, SPASOVSKI PARALAJMËRON “VETING” BRENDA MPB-së

02/10/2018

Reformat në Drejtorinë për Siguri dhe Kundërzbulim do të fillojnë që sot me nismën e ndërmarrë nga Ministri i brendshëm Oliver Spasovski dhe drejtori i ... Read More