Tag: Dreshaj

Afërdita Dreshaj nuk kursehet, modelja na prezanton me super makinën e re luksoze

02/08/2020

Afërdita Dreshaj prej kohësh ka ndërtuar jetën e saj në SHBA. Shpesh ajo na sjellë copëza nga e përditshmja e saj në rrjetet sociale. Ndaj ... Read More

v

02/08/2020

Afërdita Dreshaj prej kohësh ka ndërtuar jetën e saj në SHBA. Shpesh ajo na sjellë copëza nga e përditshmja e saj në rrjetet sociale. Ndaj ... Read More

Afërdita Dreshaj në bikini, sjellë foto nga Miami

20/05/2019

22:11 | 05/20/2019 Modelja shqiptare po kalon disa ditë pushimi në SHBA. Afërdita Dreshaj shfaq linjat bombastike në fotografinë e fundit të publikuar, shkruan lajmi.net. ... Read More

Kështu duket nga brenda shtëpia moderne e Afërdita Dreshajt

11/05/2019

15:28 | 11 Maj 2019 15:28 | 11 Maj 2019 Afërdita Dreshaj përmes rrjeteve sociale ka prezantuar shtëpinë e saj. Afërdita Dreshaj ka postuar disa ... Read More

Afërdita Dreshaj pozon e lumtur në përqafim të bashkëshortit

25/04/2019

Afërdita Dreshaj ka publikuar një imazh, ku shihet në përqafim të të dashurit. Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të ... Read More

Për Afërditën vera tashmë ka filluar, sjell foton tërheqëse në bikini

23/04/2019

Afërdita Dreshaj po shijon pushimet në Miami. Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit në Instagram një fotografi, në të cilënu shfaq tejet joshëse, shkruan lajmi.net. ... Read More

Afërdita fotografohet pranë motrës, thekson linjat trupore në veshjen e ngushtë

20/04/2019

Afërdita fotografohet pranë motrës, thekson linjat trupore në veshjen e ngushtë Afërdita Dreshaj ka publikuar një imazh atraktiv bashkë me motrën. Afërdita dhe Jehona Dreshaj ... Read More

Gani Dreshaj i dhuron FSK-së një kamion të modelit gjerman

04/04/2019

Deputeti i AAK-së, Gani Dreshaj, ka dhuruar një kamion të modeli gjerman për Forcën e Sigurisë së Kosovës (FSK), Këtë e ka bërë të ditur ... Read More

Nga Çekia, kështu e surprizoi bashkëshorti Afërdita Dreshajn

04/04/2019

Afërdita Dreshaj tash e disa ditë është në pushime në Florida bashkë me motrën e saj. Gjatë kësaj kohe duket se modelja shqiptare po i ... Read More

Afërdita Dreshaj me selfie nga banjo, tregon këtë pjesë të trupit 

04/04/2019

Afërdita Dreshaj ka pozuar me shumë stil para pasqyrës. Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj a ka publikuar një foto të re në llogarinë ... Read More

Fillon vera për Afërdita Dreshajn, vjen joshëse në bikini

23/03/2019

Afërdita Dreshaj momentalisht është në Miami.Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj po kalon kohë mjaft të mirë me motrën e saj në Miami. E natyrisht ... Read More

Afërdita Dreshaj shijon pushimet me të motrën në Miami, sjellin poza atraktive me bikini

22/03/2019

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Afërdita Dreshaj, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi. Këtë gjë ajo e ka bërë të ditur ... Read More