Tag: Dua

Arbana Osmani surprizohet nga babai/ “Jam i lumtur që je shndërruar në një model”

28/06/2020

Mbrëmjen e djeshme në punatën e fundit të “Dua të të bej të lumtur” e surprizuara ka qenë moderatorja, Arbana Osmani. Këtë herë stafi i ... Read More

Foto/ Dua Lipa ‘çmend’ rrjetin, pozon nudo për herë të parë

16/04/2020

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa ka pozuar nudo për revistën Elle. Dua ka ‘çmendur’ rrjetin së fundmi me foton, ku shfaqet duke pozuar nudo ... Read More

Arbana Osmani në pritje të ëmbël? Ja fotoja që ngriti dyshimet, reagon moderatorja

08/03/2020

Moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani në puntatën e kaluar të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, u shfaq një fund të ngushtë, ... Read More

Nora Istrefi flet për herë të parë për arsyet e ndarjes nga Roberti

02/02/2020

Këngëtarja Nora Istrefi, e ftuar mbrëmjen e së shtunës, në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” për të surprizuar një gjyshe heroinë, foli dhe ... Read More

Gramoz Berisha i mbijetuari i masakrës së Suharekës rrëfen historinë ku mbetën të vrarë mbi 50 njerëz

18/05/2019

Emisioni “Dua të të bëj të lumtur” i ka kushtuar një vemendje të veçantë edhe këtë sezon luftës së Kosovës, për të mos harruar njerëzit ... Read More

Familja nga Kosova zgjedh shoun televiziv për të falënderuar kuksjanët që i mikpritën gjatë luftës

05/05/2019

Programi televiziv “Dua të të bëj të lumtur” mbrëmjen e të shtunës na riktheu në vitet e luftës së përgjakshme të Kosovës, duke na rikujtuar ... Read More

Këngëtarja e huaj publikon këngë me emrin e Dua Lipës

04/04/2019

Këngëtarja e huaj ka zgjedhur që këngës së re t'ia vendos emrin 'Dua Lipa'. Këngëtarja suedeze, Amanda Winberg, i ka lënë të habitur publikun kur ... Read More