Tag: Dubai

Sot një femer maqedone me emrin Elеna, pranoi Islamin në Dubai

22/06/2020

Sot një Maqedone me emrin Elеna, pranoi Islamin në Dubai. Allahu e forcoftë në dinin Islam! ELHAMDULILAH. Islami sa më shumë goditet, aq më shumë ... Read More

Foto/ Françeska Jaçe tregon momentin e sikletshëm në Dubai: Tanga kisha veshur. Shyqyr Zotit nuk përfundova në burg

02/03/2020

Vetëm pak kohë më parë, Françeska Jaçe kaloi disa ditë në Dubai, ku realizoi dhe një set fotografik, ku shfaqej e veshur me tanga dhe ... Read More

Dubai bëhet me hotelin më të lartë në botë

15/01/2020

Dubai që është një qyteti i njohur për ndërtesat e larta, pritet të jetë “shtëpia” e hotelit më të lartë në botë – Ciel Tower. ... Read More

Oferta e veçantë e një klubi, në Dubai: Sa më e shëndoshë femra, aq më shumë pije falas!

25/11/2019

Fusion Clubi, në Dubai, ka bërë së fundi një ofertë shumë të pazakontë. Klubi i vendosur në hotelin me katër yje “Cassells al Barsha”, ka ... Read More

Nga pushimet në Dubai, Morena shfaq linjat perfekte në bikini

06/04/2019

Morena Taraku po shijon pushimet në Dubai, nga ku nuk i kursen imazhet joshëse. Morena Taraku tash e sa ditë po qëndron në Dubai, ndërsa ... Read More

Ky është parfumi më i shtrenjtë në botë

24/03/2019

Në Dubai, Emiratet e Bashkuara Arabe, u krijua së fundmi parfumi më i shtrenjtë në botë Ai quhet Shumukh – “që meriton më të lartën, ... Read More

Kosova U16 pësoi humbje nga Belgjika

12/02/2019

Kosova U16 ka pësuar humbje në ndeshjen e dytë në kuadër të turneut në Dubai, duke u mundur nga Belgjika, me rezultat 3-0. Djelmoshat tanë ... Read More

‘Kopshti i mrekullive’ në Dubai (Foto)

06/02/2019

Është një nga pikat turistike më të bukura në Dubai. “Kopshti i mrekullive’ në Lindjen e Mesme është pjesë e Librit të Rekordeve Gines. Padyshim ... Read More

Ronaldo: Ëndërroj të fitoj shumë trofe me Juventusin

03/01/2019

Cristiano Ronaldo i ka fituar dy çmime në ceremoninë ‘Globe Soccer Awards’ që u zhvillua në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe. Superylli i Juventusit ... Read More