Tag: duet

Gashi paralajmëron projektin e ri në bashkëpunim me këtë artist

27/04/2019

Gashi po vjen me këngë të re, të cilën e sjell në duet me artistin e njohur amerikan. Gashi përmes Instagramit ka paralajmëruar fansat e ... Read More

U tha se po rikthehet në duet me Ledrin, Skivi sqaron të vërtetën

20/04/2019

Skivi ka treguar se a janë të vërteta thashethemet që po qarkullojnë, ku thuhet se ai po vjen në duet me Ledrin. Skivi ishte i ... Read More

“Zemër” nga Dhurata Dora dhe Soolking publikohet në kanalin YouTube

19/04/2019

Projekti i ri i Dhurata Dorës në duet me reperin algjerian tashmë është publikuar edhe në YouTube. Dhurata Dora dhe Soolking kanë publikuar projektin e ... Read More

Gashi po vjen në duet me Cardi B?

13/04/2019

Gashi ka dhënë shenjat që shumë shpejt mund ta shohim në duet me reperen e njohur Cardi B. Gashi është në mesin e artistëve shqiptarë ... Read More

Shqiptarja Eleni Foureira publikon bashkëpunimin me Snoop Dogg dhe KAAN

05/04/2019

Eleni Foureira sapo ka publikuar projektin e ri, në duet me reperin e famshëm Snoop Dogg dhe KAAN. Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Eleni Foureira ka ... Read More

Nora dhe Era si statuja në videon e re muzikore

24/03/2019

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi së shpejti pritet të sjellë një duet në shqip me motrën e saj, Erën. Kënga ka përfunduar së incizuari, ndërsa ... Read More