Tag: duke

Rrëfehet Hygerta Sako: Nuk do lejoj me askënd të më…

21/10/2020

Miss Albania ’95, Hygerta Sako ka hapur letrat në tavolinë duke treguar pak më shumë se zakonisht për jetën e saj. E ftuar në emisionin ... Read More

Aktori turk konfirmon lidhjen me modelen shqiptare (Foto)

21/10/2020

Aktori i njohur Turk, Burak Deniz i ka surprizuar të gjithë duke e bërë publike lidhjen e tij me modelen e njohur me origjinë shqiptare, ... Read More

S’ka dilema: Milan në janar do ta transferojë super lojtarin nga Franca

21/10/2020

Milani shpreson transferimin e Florian Thauvin në janar. Milani është duke shpresuar që të mbyllë transferimin e Florian Thauvin nga Marseille në afatin kalimtar të ... Read More

Edhe Alketa e ka kaluar COVID dhe prezantuesja ndan me miqtë këshillat e saj

20/10/2020

Duket se dhe Alketa e ka kaluar COVID dhe ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale. Duke bërë thirrje për kujdes maksimal, moderatorja rrëfen eksperiencën ... Read More

Ramush Haradinaj si nuk e kemi parë kurrë/ Puthje dhe lule për bashkëshorten e tij

13/10/2020

Anita Haradinaj ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e saj, duke marrë urime të shumta nga miqtë dhe të afërmit. Natyrisht që nuk kishte sesi ... Read More

Mediat italiane publikojnë fotot e të dashurit të Gabriel Garkos, kush është 23-vjeçari që i ka fituar zemrën

10/10/2020

Vetëm pak kohë më parëGabriel Garko ka zbuloi se është homoseksual, duke treguar se prej vitesh ka jetuar një përrallë me aktoren Adua de Vesco. ... Read More

Modelja Emina Çunmulaj merr vendimin drastik. Ja çfarë thotë

06/10/2020

Emina Çunmulaj ka gjetur një mënyrë për të mos e shpenzuar kohën kot duke kaluar sa nga një rrjet social në tjetrin. Ish-modelja shqiptare ka ... Read More

Arilena Ara vazhdon të ngjisë shkallët e suksesit, bëhet pjesë e “Vogue Italia” dhe “Milan Fashion Week”

24/09/2020

Këngëtarja e njohur Arilena Ara po shënon një tjetër arritje në karrierën e saj, duke u bërë pjesë e botës së modës. Së fundmi ajo ... Read More

Enxhi Nasufi  shpërthen ndaj kolegëve: Boll na hapët barkun me firmën e mbathjeve

18/09/2020

Këngëtarja Enxhi Nasufi ka shpërthyer në kritika ndaj kolegëve të saj, duke u shprehur se reklamojnë vetëm firmën e mbathjeve dhe nuk kanë zë për ... Read More

Princi Harry feston 36-vjetorin, royal family përjashton Meghan nga postimet e urimeve

15/09/2020

Ditëlindja e parë larg familjes royal për Princin Harry, që duke nisur nga ky vit do të festojë thjesht si një kalifornian dhe jo si ... Read More

Genta Ismajli zbulon planet e dasmës: Do të bëj dy, një tradicionale, një klasike

11/09/2020

Këngëtarja Genta Ismajli është duke jetuar historinë e saj më të bukur të dashurisë. Këngëtarja prej disa kohësh është në një lidhje dashurie me biznesmenin ... Read More

“A do ta falje tradhëtinë”/ Armina flet për marrëdhënien me Shkëlzenin: Do flisja të kuptoja arsyen

29/08/2020

Blogerja e njohur Armina Mevlani i ka dedikuar pak kohë ndjekësve të saj duke i kërkuar që t’i bëjnë disa pyetje, të cilave u është ... Read More