Tag: duken

Familja Lipa marrin vëmendjen në një dasmë

27/10/2019

15:54 | 10/27/2019 Familja Lipa duken tejet elegantë. Familja Lipa, së fundmi kanë marrë pjesë në një aheng, shkruan lajmi.net. Atje kanë zgjedhur që të ... Read More

Ja si duhet të i trajtoni aknet në moshë të rritur

11/08/2019

Aknet në moshë të mesme na duken shumë të padrejta sesa kur kemi qenë adoleshentë dhe që jemi përballur me to – na duket shumë ... Read More

Studimi thotë se njerëzit që skuqen janë më bujar dhe të besueshëm

18/07/2019

Megjithatë, realiteti është i ndryshëm, kjo pasi sipas një studimi, ata duken më të sinqertë dhe me të besueshëm për njerëzit e tjerë, shkruan Bright ... Read More

Kujdes nga këto veprime, dëmtojnë sytë tuaj

16/07/2019

Gjithnjë bëni kujdes në atë se si i trajtoni sytë tuaj.Pasi disa veprime që duken të zakonshme, çdo herë mund të dëmtojnë të pamurit. Përqendrimi ... Read More

Ja çfarë duhet të dini përpara se të zgjasni qerpikët

03/07/2019

Me patjetër I bën sytë tuaj të duken më të medhenj dhe me jetë. Nqs ka ngelur dikush pa e marrë këtë hap duhet me ... Read More

Këto gjëra duken të shpifura, mirëpo tregojnë se jeni mirë me shëndet

13/06/2019

Ekzistojnë disa procese fiziologjike, të cilat mund të duken të shpifura, mirëpo realisht janë indikacione që tregojnë se keni një shëndet të mirë.Disa nga to ... Read More

Këto janë zakonet që nuk duken por që janë shumë të shëndetshme!

07/06/2019

Disa nga zakonet që duken shumë të mërzitshme dhe bezdisëse po rezultojnë shumë të shëndetshme edhe pavarësisht anës negative.Disa nga këto shprehi janë: Përtypja e ... Read More

Vallëzimi romantik i Yllka Kuqit me bashkëshortin 

26/04/2019

Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj duken shumë romantik në postimet e fundit. Yllka Kuqi e cila njihet për zërin dhe karakteristikat që ka si ... Read More

Kështu po duken emrat e njohur të estradës në ahengun familjar të Remzie Osmanit 

07/04/2019

Kështu po duken emrat e njohur të estradës në ahengun familjar të Remzie Osmanit  Remzie Osmani ka mbledhur kolegë nga estrada për t'iu bashkuar ahengut ... Read More

Shyhrete Behluli me Engjin, më elegante se kurrë në imazhin e fundit 

07/04/2019

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engji duken shumë elegante. Këngëtarja Engjëllusha Salihu e ka publikuar një foto të re në të cilën shihet pranë ... Read More

Të famshmit që njerëzit nuk e besojnë se janë në të njëjtën moshë me njëri-tjetrin

02/02/2019

Njerëzit e lindur në të njëjtin vit mund të duken sikur kanë një dallim moshe disa vjeçar. Ajo lidhet edhe me të famshmit. Ka shumë ... Read More

10 personazhe të famshme që nuk i japin rëndësi pamjes së jashtme

09/01/2019

Në skenën e madhe, personazhet e njohur botërorë duket që nuk i përkasin kësaj bote. Ata duken aq perfektë, sa ne mendojmë se nuk kanë ... Read More