Tag: duket

Albatriti në këtë mënyrë po mundohet me bindë babain për një këngë së bashku

19/10/2020

Albatriti: Jom tu mundu me shti me bo ni kong me mu nashta pe han foren. Albatrit Muqiqi duket se po paralajmëron projektin e ardhshëm ... Read More

Stresi bëhet nostalgjik, publikon foton e vjetër: Koha kur ngacmoja Keisin

15/10/2020

Historia e dashurisë së dyshes së njohur Stresi dhe Keisi siç duket ka nisur në lagje. Ka qenë Stresi ai që ka kujtuar këto kohë ... Read More

Emocionuese/ Dita e madhe po afron, Ledri Vula poston foto me Sarën dhe jep njoftimin e rëndësishëm   

09/10/2020

Pritjes së ëmbël po i vjen fundi… Mesa duket nesër është dita e madhe për Sara Hoxhën dhe Ledri Vulën. Pas 9 muajsh pritjeje, Sara ... Read More

Probleme shëndetësore për aktoren turke, Sarikaya i plas silikoni i gjoksit

09/10/2020

Aktorja turke Serenay Sarikaya, duket se është hasur me disa vështirë shëndetësore pas zmadhimit të gjoksit/  “Silikonet e vjetra mund të kenë plasur” tha prezantuesi ... Read More

Paola Caruso pozon nudo për kalendarin e ri

08/10/2020

2021 duket se do të jetë një vit i nxehtë dhe e gjithë merita për këtë është e Paola Caruso, që bën me dije në ... Read More

Valbona Selimllari i hyn politikës, ish-missi mban fjalim: Jam me punëmbaruarit

04/10/2020

Shpesh herë e kemi parë në krah të kryebashkiakut Veliaj. Duket se këtë herë Valbona Selimllari ka vendosur të angazhohet zyrtarisht me Partinë Socialiste, teksa ... Read More

Adelina Tahiri në pritje të ëmbël? Këngëtarja poston foto me bashkëshortin, shfaqet me barkun e rrumbullakosur

27/09/2020

Këngëtarja Adelina Tahiri duket se është në pritje të ëmbël. Në postimin e fundit të publikuar krah bashkëshortit të saj në rrjetet sociale, fansat vënë ... Read More

Pas 1 viti merr fund sherri me çiftin zvicerian/ Loredana ndan foton ku shfaqet e buzëqeshur me zonjën Petra

22/09/2020

Mesa duket dhe nga postimi më i fundit i Loredanës, ka marrë fund sherri i reperes me çiftin zvicerian, i cili bëri bujë një vit ... Read More

Shikoni se çfarë ndodh në enëlarëse kur e aktivizoni

21/09/2020

Është interesante të shihet si duket ajo, si zhduken mbetjet e ushqimit nga enët dhe ato bëhen plotësisht të pastra. Gjithmonë më ka interesuar se ... Read More

Klea Huta i rikthehet karrierës, por gjen kohë të ushqej me gji edhe djalin

19/09/2020

Klea Huta i rikthehet angazhimeve të saj. Tanimë si nënë, duket se periudha e lejes ka përfunduar për të, duke pasur një rikthim edhe më ... Read More

Blerina Gjylameti shtatzënë për herë të dytë? Deputetja shfaqet me barkun e rrumbullakosur

13/09/2020

Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti duket se është në pritje të ëmbël për herë të dytë? Gjylameti ka ndarë në rrjete sociale disa fotografi ... Read More

“Me të kap ty zëre se ke kapur trans”, Jonida Maliqi i kthehet keq dhe “i mbyll gojën” komentueses

08/09/2020

Jonida Maliqi ka postuar së fundmi disa foto në llogarinë e saj në Instagram, ku duket në super formë si zakonisht. Mirëpo, jo të gjithë ... Read More