Tag: dyshime

Pesë shenjat që tregojnë se një mashkull po flirton me ty

06/04/2019

A keni qenë ndonjëherë në dyshime nëse mashkulli simpatik që keni pasur përballë ka qenë duke flirtuar me ju apo jo? Më poshtë po ju ... Read More

Si ta zbuloni për 5 minuta nëse iPhone-i juaj është origjinal apo fals

03/04/2019

Shpeshherë jemi në dyshime nëse iPhone-i që posedojmë mund të jetë fals. Por, këto dyshime mund të shuhen me ndjekjen e hapave të mëposhtëm. Shkoni ... Read More

Shtatë gjërat që mund t’ju ndihmojnë të kuptoni nëse marrëdhënia që keni është e fortë

21/03/2019

Ne të gjithë ndoshta kemi dyshime në lidhje me marrëdhëniet tona herë pas here. Mirëpo, si mund ta kuptojmë nëse marrëdhënia jonë është e fortë? ... Read More

Costa pranon se ka pasur dyshime për Ronaldon

16/03/2019

Douglas Costa ka prauar se ai ka pasur dyshime fillimisht për impaktin që do ta kishte Cristiano Ronaldo në zhveshtoren e Juventusit. Ronaldo ka heshtur ... Read More

Konfirmohen emrat zyrtar të modeleve të reja Galaxy S10

13/02/2019

Kishte dyshime dhe spekulime të ndryshme mbi emrin e variantit më të lirë Galaxy S10. Filloi me Galaxy S10 Lite, dhe pas një ose më ... Read More

Drenori: Vëllai i zyrtarit të dyshuar policor për dhunim, ka marrë punë nga Komuna e Drenasit (Video)

07/02/2019

Asambleisti i Komunës së Drenasit, Xhavit Drenori ka hedhur dyshime se zyrtari i njëjtë policor që dyshohet për dhunimin e të miturës, ishte përfshirë në ... Read More

Oda e Mjekëve dyshon se rreth 200 mjekë vendor janë pa licencë

26/12/2018

Oda e Mjekëve të Kosovës ka dyshime se rreth 200 mjekë vendor që punojnë në institucione publike mund të jenë të pa licencuar, kjo pasi ... Read More

Dhurata Ahmetaj shkëlqen, duket elegante në të bardhë

13/12/2018

Ajo është prej femrave më të bukura shqiptare. Dhurata Ahmetaj lë pak dyshime për femrën më të bukur shqiptare. Bukuroshja shqiptare ka vazhduar publikimin e ... Read More

Wanda: Për ta fituar Topin e Artë, Icardi duhet të largohet nga Interi

04/12/2018

Agjentja dhe bashkëshortja e Mauro Icardi ka hedhur dyshime mbi të ardhmen e lojtarit te Interi. Wanda Nara thotë se kapiteni i zikaltërve mund të ... Read More

Agjenti i Hysajt: Ende kërkohet nga Chelsea

16/11/2018

Agjenti i Elseid Hysaj ka hedhur dyshime mbi një kontratë të re me Napolin, duke pretenduar se Chelsea janë të interesuar ende për mbrojtësin shqiptar. ... Read More

A ka ardhur koha të ndaheni? Tri shenjat që e tregojnë këtë

06/11/2018

Nëse jeni në dyshime se a duhet apo jo të ndaheni me partnerin, atëherë mos i dëgjonit tjerët – keni parasysh se është vendim personal ... Read More

Zyrtarja e PSD-së hedhë dyshime për mungesën e Albin Kurtit në seancën kundër Thaçit

02/11/2018

Zëdhënësja e Partisë Socialdemokrate, Natyra Kuçi, ka hedhur dyshime për mungesën e kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit, në seancën ku diskutohej mundësia për votimin ... Read More