Tag: dyshja

Vetëm një skuadër në La Liga ka shënuar më shumë sesa dyshja Suarez – Messi

07/04/2019

Vetëm një skuadër në La Liga ka shënuar më shumë sesa dyshja Suarez – Messi Luis Suarez dhe Lionel Messi janë në rrugë të mirë ... Read More

Ariana Grande i mbulon në mënyrë kreative tatuazhet që e lidhin me ish-të dashurin

20/03/2019

Gjatë kohës kur Ariana Grande ishte në lidhje me Pete Davidson, dyshja kishin bërë tatuazhe të përbashkëta që ia kishin kushtuar njëri-tjetrit, ndërsa pas ndarjes ... Read More

Nora dhe Era publikojnë bashkëpunimin në fund të marsit

14/03/2019

Nora Istrefi dhe motra e saj, Era Istrefi, do të vijnë me bashkëpunim në fund të marsit. Besohet se dyshja kanë gati projektin e tyre ... Read More

Era Istrefi: Nesër përfundojnë xhirimet e videokëngës së parë me Norën

12/03/2019

Era dhe Nora Istrefi ka vite që janë pjesë e estradës muzikore shqiptare. Megjithatë dyshja nuk kanë pasur ndonjë bashkëpunim sa i përket ndonjë projekti ... Read More

Capital T dhe Ledri në bashkëpunim?

03/03/2019

Dyshja që janë konsideruar rivalë të hip hopit, duket se kanë larguar dallimet për të realizuar bashkëpunim. Capital T dhe Ledri Vula janë parë bashkë ... Read More

Formacioni me lojtarët më të shtrenjtë në Serie A – Nga Donnarumma te Koulibaly, Ronaldo e Icardi

03/03/2019

Dyshja e Juventusit, Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala janë dy lojtarët më të vlefshëm në kampionatin italian, Serie A. Faqja e specializuar e transferimeve Transfermarkt ... Read More

Gjiko flet për herë të parë si baba: Mirë se erdhe biri im Zëri Gjikolli

22/02/2019

Dyshja e shoubizit shqiptar tashmë kanë bërë të ditur se janë bërë prindër për herë të parë. Bëhet fjalë për reperin Gjiko si dhe moderatoren, ... Read More

Arsenal – Bate Borisov, formacionet e mundshme: Xhaka dhe Mustafi pritet të jenë titullar

21/02/2019

Dyshja shqiptare, Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi pritet ta nisin ndeshjen ndaj Bate Borisovic nga minuta e parë. Arsenali është nikoqir i Bates në ndeshjen ... Read More

Dua dhe Rita nominohen për çmimet “British LGBT Awards”

07/02/2019

Rita Ora dhe Dua Lipa janë në pritje të ceremonisë së Grammy Awards si dhe të Brit Awards. Por, dyshja shqiptare pos nomimeve në ngjarjet ... Read More

Messi dhe Suarez synojnë Evropën, lënë shumë mbrapa dyshet tjera sulmuese në pesë ligat kryesore

14/01/2019

Dyshja sulmuese e Barcelonës, Lionel Messi dhe Luis Suarez janë duke sunduar Evropën me golat e shënuara deri më tani këtë sezon. Messi dhe Suarez ... Read More

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë fejuar?

14/01/2019

Tashmë dyshja ka bërë të ditur se janë në lidhje tash e sa kohë pas shumë spekulimeve. Por, duket se çifti romancën e tyre ka ... Read More

Barcelona i pushon Messin dhe Suarezin për ndeshjen e Kupës

09/01/2019

Dyshja kryesore e Barcelonës, Lionel Messi, Luis Suarez, por edhe startuesit tjerë si Ivan Rakitic, Gerard Pique dhe Jordi Alba, nuk do të udhëtojnë për ... Read More