Tag: dyshuarin

Shantazhoi një grua që jetonte jashtë, një muaj paraburgim për të dyshuarin

15/05/2019

Gjykata Themelore në Ferizaj, ka caktuar një muaj paraburgim për të dyshuarin A.K për shantazh. Sipas njoftimit të Gjykatës, i pandehuri A.K, dyshohet se më ... Read More

Policia arreston të dyshuarin nga Ferizaj pasi inskenoi grabitjen

25/04/2019

Hetuesit e sektorit të hetimeve rajonale në Ferizaj, kanë arrestuar të dyshuarin V.F me dyshimin e bazuar se i njëjti, me qëllim kishte inskenuar rastin ... Read More

Arrestohet babai i cili plagosi djalin e tij në Ferizaj

16/04/2019

Prokuroria Themelore në Ferizaj, ka njoftuar se policia ka arrestuar të dyshuarin R.M i cili dyshohet që pas një mosmarrëveshje që ka pasur me djalin ... Read More

Kërkesë për paraburgim ndaj të dyshuarit për ‘’Zjarrvënie’’

25/03/2019

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti i Përgjithshëm, dje rreth orës 13:00, ka ndaluar të dyshuarin A.M., në kohëzgjatje prej 48 orësh. Sipas një njoftimi, ekziston ... Read More

I humb paratë në biznes, inskekon vjedhje në shtëpi të tij

25/03/2019

Hetuesit e sektorit të hetimeve rajonale në Ferizaj, kanë arrestuar të dyshuarin A. H . 39 vjeç me dyshimin e bazuar se i njëjti, me ... Read More

Kërkohet paraburgim ndaj të dyshuarit për “mashtrim dhe keqpërdorim të besimit”

28/02/2019

Prokuroria Themelore në Gjilan ka ndaluar të dyshuarin K.B në kohëzgjatje prej 48 orësh dhe sot ndaj tij ka paraqitur kërkesën për caktimin e masës ... Read More

Dyshohet që vuri në qarkullim barëra të dëmshme, Prokuroria në Gjilan kërkon paraburgim

23/02/2019

Prokuroria Themelore në Gjilan, dje rreth orës 18:00h, ka ndaluar të dyshuarin B.K., në kohëzgjatje prej 48 orësh, ndërsa sot ndaj tij ka paraqitur kërkesën ... Read More

Kërkesë për paraburgim ndaj të dyshuarit për veprat penale “Shtrëngimi” dhe “Ndërprerja e palejuar e shtatzënisë”

13/02/2019

Prokuroria Themelore në Gjilan, njofton se të martën rreth orës 20:00, ka ndaluar të dyshuarin SH.H., në kohëzgjatje prej 48 orësh, për shkak të dyshimit ... Read More

Ndalohet një pjesëtar i FSK-së për keqpërdorim seksual ndaj të miturës 15 vjeçare

08/02/2019

Prokuroria Themelore në Gjilan, njofton se sot, rreth orës 17:30 minuta, ka ndaluar të dyshuarin M.S., pjesëtar i FSK-së, në kohëzgjatje prej 48 orësh, për ... Read More

Babai me vajzat vjedhin një televizor në një market

16/01/2019

Policia e Kosovës pas një pune operative ka identifikuar dhe lokalizuar të dyshuarin, i cili së bashku me dy vajzat e tij në moshë të ... Read More

Prokuroria kërkon paraburgim për të dyshuarin që kanosi bashkëshorten

28/12/2018

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, ka ndaluar të dyshuarin N.L., në kohëzgjatje prej 48 orëve, për shkak të dyshimit se ka ... Read More

Rrahje në mes një çifti në Gjilan, burri e kap për flokë e godet me grushte, ajo e gjuan me djep  

20/12/2018

Departamenti i Përgjithshëm, në Prokurorinë Themelore në Gjilan ka ndaluar të dyshuarin B.A., në kohëzgjatje prej 48 orëve, për shkak të dyshimit se ka kryer ... Read More